کد خبر: 289096

تاریخ انتشار: جولای 9, 2020

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

مشکلی برای پذیرش بیماران کرونایی در میاندوآب وجود ندارد/ رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک تنها راه قطع زنجیره کرونا است

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: خوشبختانه تا امروز مشکل پذیرش بستری و همچنین کمبود تخت درمانی برای بیماران کرونایی درمیاندوآب نداشته ایم.

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرسنل و کادر بهداشت و درمان با تمام توان و تلاش در راستای خدمت رسانی به مردم و بیماران در مراکز درمانی تلاش می کنند و خوشبختانه در بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان در زمینه پذیرش بیماران مشکلی وجود نداشته و کمبودی در هیچ زمینه ای نداریم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری با بیماری کرونا شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان میاندوآب باشیم.

وی با بیان اینکه کم توجهی مردم به فاصله گذاری اجتماعی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مهمترین عوامل شیوع موج جدید کرونا است، گفت: مردم توصیه ها را رعایت کرده، فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و پرهیز از برگزاری مراسمات و تجمعات را فراموش نکنند.

دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در میاندوآب تصریح کرد: گشت سلامت در شهرستان تشکیل شده و با هرگونه تخلفی که از ناحیه صنوف، برگزاری مراسمات عروسی در تالارباغ ها، جشن تولد و مراسم ترحیم و هر گونه تجمعات به هر بهانه ای که زمینه ساز شیوع کرونا می شوند، با متخلفات در این زمینه طبق قانون برخورد می شود.

حیدری اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود از مردم شریف شهرستان انتظار داریم با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک کادر بهداشت و درمان را در جلوگیری از شیوع این بیماری یاری نمایند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…