کد خبر: 289047

تاریخ انتشار: جولای 6, 2020

۱۱۴میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی به میاندوآب اختصاص یافت

فرماندار میاندوآب از اختصاص ۱۱۴ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی میاندوآب با اشاره به اختصاص اعتبارات به شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ در مجموع ۵۱۲ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال اعتبار استانی مشخص شده است.

سرپرست فرماندار میاندوآب افزود: از محل اعتبارات پیش بینی شده در این مرحله در مجموع ۱۰۲ پروژه در زمینه های مختلف اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال از محل بودجه عمومی تملک دارایی سرمایه ای در ابتدای سال ۹۹ نیز حدود ۶۲ میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی به شهرستان میاندوآب اختصاص یافته، گفت: در مجموع ۱۱۴ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی از این محل برای شهرستان میاندوآب در نظر گرفته شده است.

شیرازه محبت تصریح کرد: بهسازی راه اصلی میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، ساختمان  شبکه اصلی آبیاری و زهکشی زرینه رود، تعمیرات اساسی و خرید تجهیزات و ماشین آلات مرکز آموزش عالی شهید باکری از جمله طرح های ملی استانی شده و احداث بیمارستان جایگزین عباسی نیز از طرح های ملی اختصاصی آذریابحان غربی هستند.

سرپرست فرماندار میاندوآب اظهار کرد: هم چنین امسال مطالعه و احداث سد باروق تکمیل و راه آهن میاندوآب- شاهین دژ و تکاب نیز وارد فاز مطالعاتی می شود.

وی افزود: فصول آموزش و پرورش عمومی با ۱۰۹ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال، حمل و نقل با ۸۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال، توسعه و خدمات شهری، روستایی و عشایری با  ۷۱ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال و  آب و فاضلاب با ۴۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بیشترین میزان از اعتبارت تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

خُردهای اعصاب خُرد کن/ کرایه تاکسی سوار بر مرکب نارضایتی

رند نبودن کرایه و نبود پول خرد و سکه برای پرداخت و یا دریافت کرایه، علاوه بر نارضایتی مردم و…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…