کد خبر: 288981

تاریخ انتشار: جولای 1, 2020

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

روستاهای میاندوآب از مشکل آب رنج می برند/ “میان دو آب” هستیم ولی به دنبال آب می گردیم

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: روستاهای میاندوآب از مشکل آب رنج می برند و مسئولان امر باید به این موضوع توجه داشته و آن را برطرف کنند.

به گزارش زرین خبر،مهدی عیسی زاده امروز در جریان بررسی مسائل و مشکلات آب روستاهای میاندوآب در روستای للکلو که با حضور مدیرعامل شرکت آبفای آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار کرد: روستاهای میاندوآب از مشکل آب رنج می برند و مسئولان امر باید به این موضوع توجه داشته و آن را برطرف کنند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مدیران باید تدبیر کنند و با تلاش هرچه بیشتر هر جا مشکلی است با کمک هم حل کنند.

وی با بیان اینکه در این چند روز هرکسی به نزد من آمد از مشکل آب حرف زد، گفت: بیشترین خواسته های مردم این روستاها، مربوط به آب است.

عیسی زاده با اشاره به اینکه حکایت ما حکایت “آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم” است، تصریح کرد: شهر ما “میان دو آب” نام دارد ولی عمده آب ما به شهرهای دیگر می رود و ما خودمان مشکل داشته و روستاهایمان از مشکل آب رنج می برند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حل مشکل آب روستاهای میاندوآب با پشت میزنشینی ممکن نیست بلکه باید با روحیه جهادی وارد میدان شد و این مشکل را با تدبیر در کوتاه مدت و بلند مدت برطرف کرد.

وی افزود: کیفیت آب، افت فشار آب و یا قطعی آب در برخی ساعات شب و روز از جمله مشکلاتی است که روستائیان میاندوآب از آن گله مند هستند.

عیسی زاده با بیان اینکه وقتی سخن از مشکلات اینچنینی پیش می آید؛ مسئولان از پول و بودجه حرف می زنند، افزود: برخی کارها را می شود با مدیریت انجام داد و در کوتاه مدت تا تزریق بودجه مشکل را حل کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: این مردم در همه حال همواره پشتیبان انقلاب و نظام بوده اند و همه کم و کاستی ها را تحمل کرده اند و لذا وظیفه داریم به مشکلات آنها رسیدگی کنیم.

مهاجرت معکوس را باید پیگیری کرد

فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه با بیان اینکه یکی از برنامه های ما مهاجرت معکوس است، گفت: مشکل آب در روستاها سبب مهاجرت از روستا به شهر می شود که بر خلاف سیاست های ما است.

حسام شیرازه محبت افزود: باید با ایجاد شرایط و زمینه های لازم را برای سکونت در روستاها و مهاجرت معکوس فراهم کرد که لازم است دراین راستا مدیران استانی توجه ویژه به مشکل آب روستاهای میاندوآب داشته باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

خُردهای اعصاب خُرد کن/ کرایه تاکسی سوار بر مرکب نارضایتی

رند نبودن کرایه و نبود پول خرد و سکه برای پرداخت و یا دریافت کرایه، علاوه بر نارضایتی مردم و…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…