کد خبر: 288939

تاریخ انتشار: ژوئن 28, 2020

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

ورود مجلس به موضوع ۵۷ هزار کارمند بلاتکلیف/ مقابله با آسیب های اجتماعی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:۵۷ هزار نفر کارمند بلاتکلیف مانند قراردادی،پیمانی، روزمزد و کار معین داریم که باید در کمیسیون اجتماعی به این مساله مهم در اسرع وقت رسیدگی شده و تکلیفشان مشخص شود.

به گزارش زرین خبر، امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان میاندوآب صبح امروز با مهدی عیسی زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت انتخاب وی به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دیدار کردند.

باید از هر فرصتی برای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده کرد

در این دیدار امام جمعه  میاندوآب در سخنانی با تبریک انتخاب عیسی زاده بعنوان رییس کمیسیون اجتماعی، گفت: این انتخاب، افتخاری برای میاندوآب و منطقه و آذربایجان و نوید بخش روزهای خوب است.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده اظهار کرد: یقین داریم این انتخاب می تواند در توسعه و پیشرفت شهرستان نقش داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه عیسی زاده به عنوان رییس کمیسیون اجتماعی مجلس فقط متعلق به میاندوآب نیست بلکه به کل کشور تعلق دارد، افزود:ما می توانیم از این فرصت برای حل مسائل که در سطح جامعه می بینیم و به کمیسیون اجتماعی نیز مربوط است، استفاده کنیم.

امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: هم چنین باید علاوه بر مشکلات میاندوآب، مشکلات کشور را نیز از نماینده خود پیگیری نماییم و پیشنهادات خود را به وی ارائه کنیم.

کمیسیون اجتماعی از  کمیسیون های مهم مجلس است

سرپرست معاونت استانداری و فرماندار ویژه میاندوآب نیز در سخنانی با تبریک انتخاب عیسی زاده به ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: این انتخاب مایه افتخار بوده و امیدواریم مایه خیر و برکت برای منطقه باشد.

حسام شیرازه محبت با اشاره به اهمیت کمیسیون اجتماعی، افزود: این کمیسیون آنقدر مهم است که تا جایی که اطلاع دارم چندین جلسه به ریاست  رهبر انقلاب تشکیل شده است.

وی افزود: ان شاالله ما نیز مشکلات منطقه از جمله حاشیه نشینی، طلاق ،اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی را از نماینده شهرمان پیگیری خواهیم کرد .

مقام معظم رهبری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی دغدغه دارند

در ادامه این دیدار نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامیی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی یکی از کمیسیون های مهم و تخصصی مجلس است، گفت: کمیسیون اجتماعی در تمامی کمیسیون ها تاثیر داشته و بعنوان یکی از کمیسیون های فرعی آنها نیز درمباحث صاحب نظر است.

مهدی عیسی زاده با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی، افزود: مسائل فرهنگی و اجتماعی در هم تنیده بوده و باید دغدغه های مقام معظم رهبری را در حل مشکلات و آسیب های اجتماعی مدنظر قرار دهیم.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: ۵۷ هزار نفر کارمند بلاتکلیف مانند قراردادی،پیمانی، روزمزد و کار معین داریم که باید در کمیسیون اجتماعی به این مساله مهم در اسرع وقت رسیدگی شده و تکلیفشان مشخص شود.

وی با بیان اینکه دغدغه های مقام معظم رهبری درمورد مسائل اجتماعی جزو اولویتهای کمیسیون خواهد بود، تصریح کرد: در این راستا دستورالعمل هایی تدوین و در دغدغه های ایشان و مسائل اجتماعی در کمیته های فرعی و اصلی مطرح و چاره اندیشی می شوند.

عیسی زاده در ادامه با تاکید بر اینکه امروز همه مسئولان وظیفه دارند به صورت جهادی و میدانی وارد عمل شوند، گفت: مسئولان باید از پشت میزهای خود خارج شده  به صورت میدانی و جهادی در راستای حل مشکلات مردم قدم بردارند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامیی افزود: حضور میدانی مسئولان در کنار مردم، امید بخش است، لذا نباید مسئولان از این موضوع غفلت کنند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه نباید فراموش کرد که مردم ولی نعمت ما هستند، تصریح کرد: بنده نیز تجربیات ۴۱ ساله خود را در زمینه مدیریتی در عرصه ها و زمینه های مختلف که داشته ام به کار خواهم گرفت تا گرهی از مشکلات مردم بگشاییم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

کروناآمار بستری و فوتی‌ها در آذربایجان‌غربی نگران کننده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در این استان ابراز نگرانی کرد…

گزارش

تشکیل پلیس سلامت برای کنترل کرونا در میاندوآب/برخورد قضائی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

در راستای کنترل و تشدید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان میاندوآب، فوریت های سلامت محیط و…

رنج آب در میان دو آب

میاندوآب این شهری که خود دارای دو…

برخورد قاطع با سودجویان؛ راه حل گرانی‌های غیراصولی

مسئولان چاره ای اساسی تر برای گرانی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…