کد خبر: 288763

تاریخ انتشار: ژوئن 16, 2020

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان‌غربی:

بسیج سازندگی وظیفه حمل و توزیع آرد در استان را عهده دار شد/ امنیت غذایی در دستور کار بسیج سازندگی قرار گرفته است

احمد رحمانی گفت: در این راستا و طبق توافق صورت گرفته نیز از ابتدای تیرماه بسیج سازندگی استان وظیفه حمل و توزیع آرد را در سطح استان بر عهده خواهد داشت.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب امروز در جلسه شورای آرد و نان شهرستان، اظهار کرد: سپاه و بسیج حافظ نظام و ارزش هاس انقلاب در عرصه های مختلف است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: مجموعه سپاه و بسیج همدل و همزبان با وحدت رویه مشکلات را حل و درراستای دفاع از مردم، نظام، انقلاب گام برمی دارد.

وی با اشاره با اینکه معیشت مردم یکی از موضوعات اصلی و مهم مورد توجه است، گفت: در این راستا نیز ماموریت حمل و توزیع آرد در سطح استان از اول تیرماه بر عهده بسیج سازندگی گذاشته شده است و در شهرستان نیز آغاز می شود و در این راستا بسیج اصناف و بسیج سازندگی با دقت و حساسیت بر روند حمل آرد از کارخانه تا نانوایی ها و همچنین توزیع نان تا سفره های مردم نظارت خواهند کرد.

پالهنگ تصریح کرد: امنیت غذایی یکی از موضوعات ارزشی و حیاتی است که باید تمام مسئولان متولی نسبت به این موضوع با تمام توان وارد و با متخلفان به شدت برخورد شود.

بسیج سازندگی وظیفه حمل و توزیع آرد در استان را عهده دار شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و همدلی و وحدت در راستای مقابله با این ویروس، اظهار کرد: ایام مبارزه با کرونا جلوه نمایش همدلی و وحدت مردم بود.

سرهنگ پاسدار احمد رحمانی با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه در سطح استان، افزود: در این راستا ۱۴۱ هزار نفر در سطح استان شناسایی شد.

وی گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه در سطح استان ۳۰۰هزار بسته معیشتی توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با بیان اینکه وضعیت کشورهای مدعی را در مبارزه با کرونا شاهد بودیم، تصریح کرد: ایران اسلامی علی رغم تحریم ها و مشکلات به موفقیت چشم گیری دست یافتیم.

رحمانی در ادامه با اشاره به اینکه سپاه، بر اساس رسالت خویش پاسدار انقلاب در عرصه های مختلف است، اظهار کرد: موفقیت های نظامی، موشکی و اقتدار ایران اسلامی را امروز در صحنه های مختلف شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه در عرصه اقتصاد شاهد مشکلاتی هستیم، افزود: در این راستا همه باید احساس مسئولیت کنند تا مشکلات اقتصادی را کاهش دهیم و بسیج سازندگی نیز در این راستا و در راستای وظایف محوله خود تلاش می کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه نان و معیشت مردم یکی از مهم ترین موضوعات است، افزود: در این راستا و طبق توافق صورت گرفته نیز از ابتدای تیرماه بسیج سازندگی استان وظیفه حمل و توزیع آرد را در سطح استان بر عهده خواهد داشت.

رحمانی با بیان اینکه با هر گونه تخلف در راستای ایجاد مشکل برای امنیت غذایی توسط متولیان مربوطه برخورد خواهد شد، گفت: در بحث امنیت غذایی با هیچ فرد و مقامی شوخی نداریم.

با کم فروشی ها برخورد می شود

سرپرست فرمانداری میاندوآب نیز در این جلسه با تاکید بر امنیت غذایی مردم، اظهار کرد: همانطور که با نانوایان متخلف برخورد می شود باید نانوایان نمونه نیز تشویق شوند.

حسام شیرازه محبت هم چنین با تاکید بر نظارت بر نانوایی ها، گفت: متاسفانه در برخی مواقع شاهدچند قیمت متفاوت برای یک نوع نان هستیم که باید به این موضوع رسیدگی شود.

وی افزود: باید ترازو، قیمت مصوب و ساعات کار نانوایی ها مشخص بوده و با کم فروشی نیز برخورد شود.ِ

سرپرست فرمانداری میاندوآب هم چنین با اشاره به بحث شیوع کرونا در تجمعات، تصریح کرد: باید با تدابیر لازم از تجمع مردم در جلوی نانوایی ها خودداری شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…