کد خبر: 288616

تاریخ انتشار: ژوئن 2, 2020

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

امام خمینی(ره) ایدئولوژی های جهانی را تغییر قرار داد/ کلید حل مشکلات عمل به فرامین امام و رهبری است/ رهبر انقلاب راه امام خمینی(ره) را با صلابت ادامه می دهند

مهدی عیسی زاده گفت: امام خمینی(ره) با رهبری انقلاب اسلامی، تمام ایدئولوژی های جهانی را تحت تاثیر و تغییر قرار دادند.

مهدی عیسی زاده نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تحولی که حضرت امام خمینی(ره) در دنیا ایجاد کردند، گفت: امام خمینی(ره) با رهبری انقلاب اسلامی، تمام ایدئولوژی های جهانی را تحت تاثیر و تغییر قرار دادند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام خمینی(ره)، احیاگر دین و معنویت در دنیا بود، اظهار کرد: امام خمینی(ره) نه تنها احیاگر دین اسلام در دنیا بودند، بلکه احیاگر تمام ادیان و معنویت در دنیا نیز بودند و انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) باعث شد که تمام ادیان که در کشورهای مختلف به فراموشی سپرده بودند احیا شوند.

وی گفت: زمانی که روشنفکران و دنیامداران شرق و غرب پایان دین مداری را شعار می دادند، حرکت و انقلاب امام خمینی(ره) دین اسلام را که هویت خود را از دست داده بود، احیا کرد که امروز در دنیا آن را شاهد هستیم.

عیسی زاده تصریح کرد: دوستداران امام(ره) باید راه امام را به صورت عملی طی کنند نه اینکه تنها لقلقه زبانشان باشد اما راه امام را عملیاتی نکنند و لذا باید شبانه روز در راه اجرایی شدن فرامین امام عزیزمان و جانشین خلف ایشان تلاش کنند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما باید به عنوان سرباز امام(ره) و سرباز نایب برحق ایشان، باید دستورات ایشان را عملیاتی کنیم، اظهار کرد: اگر دستورات امام و رهبر انقلاب، عملیاتی شوند، یقینا مشکلات اقتصادی و فرهنگی و… را نخواهیم داشت چرا که اگر هر مشکلی داریم دلیلش عدم توجه به فرامین حضرت امام و رهبری است.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین حضرت امام(ره)، شایسته ترین انتخاب بود، افزود: امروز  رهبر معظم انقلاب اسلامی، مانند خورشید درخشان در عالم ظلمت درخشش می کند و راه امام را باصلابت و پرقدرت ادامه می دهند و نمونه آن جهان شمول شدن گفتمان مقاومت انقلاب اسلامی با فرماندهی شهید سلیمانی در جهان و وحدت امت اسلام است.

عیسی زاده تصریح کرد: امروز یادگاران امام راحل(ره) به برکت رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مانند روز قدس قدرتمندتر از گذشته در دنیا ادامه داشته و جمهوری اسلامی به قدرتی راهبردی در دنیا تبدیل شده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

کروناآمار بستری و فوتی‌ها در آذربایجان‌غربی نگران کننده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در این استان ابراز نگرانی کرد…

گزارش

تشکیل پلیس سلامت برای کنترل کرونا در میاندوآب/برخورد قضائی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

در راستای کنترل و تشدید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان میاندوآب، فوریت های سلامت محیط و…

رنج آب در میان دو آب

میاندوآب این شهری که خود دارای دو…

برخورد قاطع با سودجویان؛ راه حل گرانی‌های غیراصولی

مسئولان چاره ای اساسی تر برای گرانی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…