کد خبر: 288531

تاریخ انتشار: می 23, 2020

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم شورای اسلامی:

آزادسازی خرمشهر، الگوی مقاومت، اقتدار و  هوشمندی/ فتح خرمشهر سرلوحه مدیران اقتصادی قرار گیرد

مهدی عیسی زاده گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر، الگوی مقاومت، اقتدار و هوشمندی برای غلبه بر دشمن بوده و درس این حماسه بزرگ باید سرلوحه مدیران اقتصادی و  فرهنگی قرار گیرد.

مهدی عیسی زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر و تبریک این روز به رزمندگان و فاتحان خرمشهر و نیز تقارن ایام آزادسازی خرمشهر با روز قدس، اظهار کرد: امام خمینی(ره) فرمودند، خرمشهر را خدا آزاد کرد و  ان شاالله به لطف پروردگار قدس را نیز خدا آزاد خواهد کرد.

وی افزود: سربازان ولایت به یاری خداوند متعال، خرمشهر را از دست متجاوزان آزاد کردند و ان شالله به زودی شاهد خواهیم بود که سربازان ولایت به یاری خداوند متعال قدس هم آزاد خواهد شد.

عیسی زاده در ادامه با بیان اینکه خرمشهر نماد صبر، مقاومت، ابتکار و خلاقیت است، گفت: امروز مسئولان اعم از وزرا ، استانداران و فرمانداران باید از خرمشهر درس مقاومت، خلاقیت، درس مبارزه در راه رسیدن به هدف و پیروزی بگیرند.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم شورای اسلامی تصریح کرد:فتح خرمشهر با آن همه موانع و امکاناتی که دشمنان پیاده کرده بودند، برای همگان غیر ممکن بود ولی رزمندگان اسلام با یاری خداوند متعال، ناشدنی ها را شدنی کردند و لذا امروز نیز می شود با درس گرفتن از فتح خرمشهر و با ابتکار و خلاقیت تحریم‌ها را شکست و بی اثر کرد و موانع را از بین برد.

وی با بیان اینکه حماسه آزادسازی خرمشهر، الگوی مقاومت، اقتدار و هوشمندی برای غلبه بر دشمن است، افزود: درس بزرگ فتح خرمشهر باید سرلوحه مدیران و فرماندهان و مدیران اقتصادی و  فرهنگی قرار گیرد در غیر اینصورت خرمشهر اقتصادی و فرهنگی به دست نخواهد آمد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…