کد خبر: 288522

تاریخ انتشار: می 22, 2020

بازتاب سخنرانی روز قدس رهبرانقلاب در رسانه‌های صهیونیستی

سخنرانی روز جهانی قدس رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشت به نحوی که در همان لحظات اولیه بسیاری از این رسانه‌ها اقدام به انعکاس بخش‌هایی از سخنان معظم له کردند.

به گزارش زرین خبر،

روزنامه عبری زبان معاریو در پایگاه اطلاع رسانی خود بخش هایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی را منعکس و به طور خاص جمله “ویروس صهیونیستی به زودی منقرض خواهد شد” را برجسته کرد و  نوشت : رهبر عالی ایران آیت الله خامنه ای امروز جمعه در روزی که قدس نام نهاده شده در سخنانی با حمله به اسرائیل گفت(فرمودند) : صهیونیسم چندان دوام نخواهد داشت و دولت صهیونیستی هم چندان عمر نکرده و منقرض خواهد شد”.

در ادامه این گزارش که لحظاتی بعد از پایان سخنرانی رهبر انقلاب روی خروجی سایت این روزنامه الکترونیکی قرار داده شد آمده است : رهبر ایران تاکید کرد(فرمودند) اسرائیل سرطانی است که در خاورمیانه در حال رشد است ، او(ایشان) ضمن اشاره به تنش های روز افزون و جنگ سایبری دایر با اسرائیل تاکید کرد(کردند) هیچ جنایتی بر ضد بشریت در عصر حاضر همسان اشغال فلسطین نیست.
بر اساس این گزارش، آیت الله خامنه ای از کشورهای اسلامی خواستند تا تعهد خود را به مسئله فلسطین فراموش نکرده و تاکید کردند که انتفاضه فلسطینی باید ادامه یافته و مقاومت متعهد به مبارزه برای آزادی فلسطین خواهد بود.
پایگاه اطلاع رسانه واللا هم در گزارشی از این سخنرانی تاکید کرد سخنرانی رهبر ایران بعد از جنگ لفظی نتانیاهو و تقابل سایبری اخیر بیان شده است .
این پایگاه عبری زبان نیز دو جمله اسرائیل همانند یک سرطان در خاورمیانه در رشد است و ویروس صهیونیستی چندان عمر نخواهد کرد از سخنان رهبر معظم انقلاب را مورد استفاده قرار داد.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در گزارش خود از این سخنرانی در مقدمه آن آورده است : رهبر ایران اعلام کرد(کردند) هیچ جنایتی علیه انسانی در عصر فعلی همسان اشغال فلسطین نیست .
در ادامه این گزارش آمده است : رهبر انقلاب اسلامی ایران صبح امروز اعلام کرد(کردند) : اسرائیل همانند یک غده سرطانی در حال رشد در خاورمیانه است ، رژیم صهیونیستی نخواهد ماند و از بین خواهد رفت.
 رهبر ایران اشغال فلسطین را خطرناکترین جنایت علیه انسانیت در عصر فعلی دانستند تا بی اعتنایی خود را به بیانیه انتقاد آمیز اتحادیه اروپا در رابطه با اظهار نظرهای قبلی صورت گرفته علیه اسرائیل اعلام کنند.
در ادامه این گزارش آمده است : رهبر ایران مبارزه برای آزادی فلسطین را امری حتمی و جهاد اسلامی توصیف و خاطر نشان کرد(کردند) : سیاست ایالات متحده و صهیونیست ها در ایجاد بحران جنگ در سوریه و قتل عام مردم یمن و ایجاد داعش در عراق با هدف انحراف افکار عمومی کشورهای اسلامی و فراهم کردن زمینه قدرت برای رژیم صهیونیستی است.
این بخش از سخنان امام خامنه ای هم از سوی این رسانه اسرائیلی برجسته شده است: امروز جهان در حال شمارش قربانیان ویروس کرونا است اما آیا کسی از خود در مورد صدها هزار نفر از شهدایی که در فلسطین و دیگر کشورها قربانی جنگ های ایالات متحده و اروپا شده اند ، پرسیده است.
این شبکه تلویزیونی عبری زبان با انتشار تصویری که در سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی در تعبیر فتح مسجد الاقصی همزمان با فتح خرمشهر منتشر شده به عصبانیت صهیونیستها از این تصویر اذعان کرد.
منبع: تسنیم
Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…