کد خبر: 288463

تاریخ انتشار: می 20, 2020

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

روز قدس تنها مختص فلسطین نیست/ “معامله قرن” محکوم به شکست است

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ گفت: روز قدس تنها روز فلسطین نیست بلکه متعلق به همه جهان اسلام است و باید در این روز با تمام قدرت و به طرق ممکن  روز قدس را گرامی بداریم.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد:روز قدس تنها روز فلسطین نیست بلکه متعلق به همه جهان اسلام است و باید در این روز با تمام قدرت و به طرق ممکن  روز قدس را گرامی بداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب

وی افزود: روز قدس تدبیر حکیمانه امام راحل(ره) برای بیدار ساختن ملت های دنیا است که در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی به پا خواسته و ندای آزادی خواهی سر دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: قدس مسئله کوچکی نیست و این تدبیر و هوشمندانه امام خمینی(ره) نشان دهنده اهمیت مسئله قدس و فلسطین است.

پالهنگ با بیان اینکه مردم فلسطین باید سرنوشت خود را تعیین کنند، تصریح کرد: سرزمین قدس متعلق به مردم فلسطین است و برخی طرح های واهی مانند معامله قرن که توسط استکبار جهانی مطرح و متاسفانه برخی کشورهای مرتجع عربی نیز حمایت می شود، شکست خورده و چنین طرح هایی در آینده نیز شکست خواهد خورد.

وی اظهار کرد: ویروس کرونا چند روز و ماهی است که دنیا را گرفتار کرده اما کرونای دیگری به نام صهیونیسم جهانی و اسرائیل غاصب وجود دارد که بیش از ۷۰ سال است دنیا را گرفتار کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: مسئله قدس باید به عنوان یک گفتمان در بین کشورهای دنیا مطرح شده و کشورها و انسان های آزاده باید چهره ضدحقوق بشری استکبار و صهیونیست و داعیه داران دروغین حقوق بشر و دموکراسی را به دنیا نشان دهند.

پالهنگ گفت: مقاومت همیشه پیروز بوده و هست و قطعا همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند، رژیم صهیونیستی محکوم به نابودی بوده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…