کد خبر: 288454

تاریخ انتشار: می 17, 2020

شورای شهر میاندوآب بر سر دو راهی/ باز هم انتخاب شهردار!

ظاهرا و بر اساس شنیده ها میاندوآب دوباره با چالش انتخاب شهردار روبرو خواهد بود و شورای شهر مختار است تا بر انتخاب دوباره وی اصرار کرده و یا فرد دیگری را انتخاب کند.

به گزارش زرین خبر، میاندوآب، بزرگترین شهرستان در جنوب آذربایجان غربی، زادگاه شهید باکری و شهر دوچرخه ایران است و مفصل ارتباطی شمال غرب کشور نیز به حساب می آید.

موضوع انتخاب شهردار میاندوآب همواره یکی از چالش های اساسی و موضوعات مهم برای مردم این شهر بوده است تا جایی که میاندوآب را بیش از یک سال بدون شهردار نیز نگه داشته است و شهرداری میاندوآب بعد از استعفای عبدالله عبداللهی شهردار اسبق در آبان ۹۵ در دوره چهارم شورای شهر تا حدود دی ماه ۹۶ شهرداری به خود ندیده و شهرداری میاندوآب توسط سرپرست اداره شد.

داستان انتخاب شهردار میاندوآب این بار نیز از ابتدای امسال شروع شده و با رفتن رسول ملکی از شهرداری میاندوآب بعد از داستان طرح سوال و استعفا و… با سرپرست اداره می شود.

شورای شهر میاندوآب در نخستین جلسه خود در سال ۹۹ همزمان با انتخاب “وحید اصغری پور” به عنوان سرپرست شهرداری، “حسن فتحعلی پور” را نیز به عنوان شهردار جدید انتخاب کرد که تا این لحظه در حال طی مراحل است، اما ظاهرا و آنگونه که از گفته های اعضای شورای شهر میاندوآب بر می آید،این شهر دوباره با چالش انتخاب شهردار روبرو خواهد بود و بر اساس شنیده ها شورای شهر بر سر یک دوراهی قرار دارد؛ تاکید بر روی گزینه منتخب و یا انتخاب فرد دیگر.

در این میان شنیده ها نیز حاکی از مطرح شدن اسامی نفرات جدیدی به غیر از گزینه منتخب فعلی برای شهرداری میاندوآب دارد که ظاهرا از شانس خوبی نیز برای شهردار شدن برخوردار هستند ولی در نهایت جلسه امروز شورای شهر میاندوآب مشخص خواهد کرد که چه کسی شهردار آینده است.

انتهای پیام/

Likes(1)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

آگاهی و دانش کلید مقابله با تهدیدات سایبری/ فراگیری سواد رسانه ای، نیاز خانواده ها است

با توجه به گسترش و توسعه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، نیاز به یک نهضت سواد رسانه…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…