کد خبر: 288454

تاریخ انتشار: می 17, 2020

شورای شهر میاندوآب بر سر دو راهی/ باز هم انتخاب شهردار!

ظاهرا و بر اساس شنیده ها میاندوآب دوباره با چالش انتخاب شهردار روبرو خواهد بود و شورای شهر مختار است تا بر انتخاب دوباره وی اصرار کرده و یا فرد دیگری را انتخاب کند.

به گزارش زرین خبر، میاندوآب، بزرگترین شهرستان در جنوب آذربایجان غربی، زادگاه شهید باکری و شهر دوچرخه ایران است و مفصل ارتباطی شمال غرب کشور نیز به حساب می آید.

موضوع انتخاب شهردار میاندوآب همواره یکی از چالش های اساسی و موضوعات مهم برای مردم این شهر بوده است تا جایی که میاندوآب را بیش از یک سال بدون شهردار نیز نگه داشته است و شهرداری میاندوآب بعد از استعفای عبدالله عبداللهی شهردار اسبق در آبان ۹۵ در دوره چهارم شورای شهر تا حدود دی ماه ۹۶ شهرداری به خود ندیده و شهرداری میاندوآب توسط سرپرست اداره شد.

داستان انتخاب شهردار میاندوآب این بار نیز از ابتدای امسال شروع شده و با رفتن رسول ملکی از شهرداری میاندوآب بعد از داستان طرح سوال و استعفا و… با سرپرست اداره می شود.

شورای شهر میاندوآب در نخستین جلسه خود در سال ۹۹ همزمان با انتخاب “وحید اصغری پور” به عنوان سرپرست شهرداری، “حسن فتحعلی پور” را نیز به عنوان شهردار جدید انتخاب کرد که تا این لحظه در حال طی مراحل است، اما ظاهرا و آنگونه که از گفته های اعضای شورای شهر میاندوآب بر می آید،این شهر دوباره با چالش انتخاب شهردار روبرو خواهد بود و بر اساس شنیده ها شورای شهر بر سر یک دوراهی قرار دارد؛ تاکید بر روی گزینه منتخب و یا انتخاب فرد دیگر.

در این میان شنیده ها نیز حاکی از مطرح شدن اسامی نفرات جدیدی به غیر از گزینه منتخب فعلی برای شهرداری میاندوآب دارد که ظاهرا از شانس خوبی نیز برای شهردار شدن برخوردار هستند ولی در نهایت جلسه امروز شورای شهر میاندوآب مشخص خواهد کرد که چه کسی شهردار آینده است.

انتهای پیام/

Likes(1)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…