کد خبر: 287784

تاریخ انتشار: آوریل 7, 2020

همدلی دانشجویان بسیجی میاندوآب با خانواده های آسیب پذیر از کرونا

بسته های معیشتی توسط گروه جهادی شهید حججی حوزه بسیج دانشجویی میاندوآب تهیه و به خانواده های مستضعف و آسیب دیده از شیوع کرونا اهداشد.

به گزارش زرین خبر، این روزها میهمان ناخوانده ای که ویروس و بیماری”کرونا” نام دارد و از اواخر بهمن ماه سال گذشته، خودش را نشان داده، میهمان کشور ما است.

این میهمان ناخوانده و ویروس منحوس در مدتی که در کشور ما بود، سبب تعطیلی مدارس، دانشگاهها، نماز جمعه و جماعت ها، اصناف و… نیز شده است و  به نوعی همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است.

در این بین نیز کسانی و خانواده هایی مانند کارگران فصلی یا برخی مشاغل هستند که به نوعی تحت تاثیر ویروس کرونا، معیشت آنها دچار مشکل شده است.

در این راستا تعدادی از دانشجویان بسیجی در شهرستان میاندوآب در قالب گروه جهادی شهید حججی حوزه بسیج دانشجویی میاندوآب در کنار سایر خیرین ها و ستادهای مردمی که اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه بسته های معیشتی برای خانواده های مستضعف و آسیب دیده از شیوع کرونا می کنند، دست به کار شده و بسته های معیشتی را برای خانواده های مستضعف و آسیب دیده از شیوع کرونا تدارک دیده و آن را توزیع کرده اند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های میاندوآب در این زمینه به خبرنگار ما گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور برخی از مشاغل و اقشار دچار آسیب شدند و لذا دانشجویان بسیجی تصمیم گرفتند بسته حمایت معیشتی را تهیه و توزیع کنند.

پیام دلالیان افزود: در این راستا تعدادی از دانشجویان بسیجی در شهرستان میاندوآب در قالب گروه جهادی شهید حججی حوزه بسیج دانشجویی، بیش از ۵۰ بسته سبدکالایی را تهیه و به مرور توزیع می کنند.

وی اظهار کرد: این بسته شامل مرغ، برنج، روغن، ماکارونی، مایع دستشویی، ماسک و دستکش و توصیه های بهداشتی برای مقابله با کرونا است که در قالب یک بسته به خانوارهای آسیب پذیری که قبلا شناسایی شده اند، با حضور حجت الاسلام امامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میاندوآب توزیع شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…