کد خبر: 287524

تاریخ انتشار: مارس 25, 2020

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه در میاندوآب

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت امروز به منظور جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا در میاندوآب همزمان با سایر شهرهای استان آغاز شد.

به گزارش زرین خبر، با هدف مقابله و مدیریت ویروس کرونا رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی  شهدای مدافع سلامت در استان برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در این زمینه به خبرنگار زرین خبر گفت: عملیات سراسری تداوم دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت همزمان با سایر شهرهای استان  در شهرستان میاندوآب نیز برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ افزود: این عملیات با حضور رده‌های بسیج شامل گردان‌های بیت المقدس و پایگاه‌های مقاومت، مراکز بهداشی، درمانی و خدماتی و نیز گروه‌های جهادی  برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این عملیات در شهرستان میاندوآب بسیجیان از روز ششم فروردین تا ۱۵ فروردین و به مدت ۹ روز همزمان با سراسر کشور و استان در این رزمایش حضور خواهند داشت.

پالهنگ تصریح کرد: هدف اصلی از اجرای عملیات که با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و خدماتی و سایر دستگاه‌ها ی بهداشتی و درمانی برگزار می‌شود، قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و ارزیابی توان تخصصی رده‌ها و مراکز خدماتی و درمانی در مقابله با بیوتروریسم است که در قالب ضدعفونی و گندزدایی تمام معابر، محورها و مناطق مختلف و توزیع اقلام بهداشتی برگزار می‌شود.

به گفته  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب این رزمایش با شعار «شهدای مدافع سلامت» و با رمز «یا حسین(ع)» امروز در میاندوآب با حضور نیروهای بسیج و توسط سپاه و با مشارکت و  همکاری فرمانداری، دستگاههای اجرایی، شورای شهر، خیرین، آتش نشانی، امام جمعه و هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان و با حضور رده‌های بسیج شامل گردان‌های بیت المقدس و پایگاه‌های مقاومت، مراکز بهداشی، درمانی و خدماتی و نیز گروه‌های جهادی تا ۱۵ فروردین ماه اجرا می شود.

انتهای پیام/

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

جولان افزایش قیمت‌ها در روزهای کرونایی بازار/ سفره‌هایی که با هجوم ویروس گرانی کوچک شدند

بازار کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم در این روزهای کرونایی با نوسان و افزایش بی ضابطه قیمت روبه‌رو…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…