کد خبر: 287488

تاریخ انتشار: مارس 22, 2020

منتخب مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

حرکت جهادی لازمه تحقق “جهش تولید” است/ تحقق شعار سال موجب رونق اقتصادی می شود

منتخب مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین مقوله در تحقق جهش تولید و بهبود وضعیت اقتصادی، حرکت جهادی مانند دهه اول انقلاب است.

مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر ضمن تبریک سال جدید و با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری و الزامات تحقق این شعار، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با توجه به اِشراف نسبت به مسائل کلان کشور و همچنین دوراندیشی منحصر به فرد هرسال را با نام مشخصی نامگذاری می‌کنند.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: در سال های اخیر نامگذاری ها با رویکرد اقتصادی و جهش تولید در امتداد نامگذاری سال های گذشته توسط مقام معظم رهبری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه همه در تحقق شعار سال و جهش تولید نقش اساسی دارند، گفت: مهم ترین مقوله در تحقق شعار سال و بهبود وضعیت اقتصادی، حرکت جهادی مانند دهه اول انقلاب است.

عیسی زاده با اشاره به اینکه با روحیه و حرکت جهادی می توان اقتصاد را بهبود بخشید، تصریح کرد: حزب اللهی ها و نیروهای انقلابی و همه افراد باید با روحیه جهادی برای اجرایی و عملیاتی کردن اوامر و توصیه های مقام معظم رهبری تلاش کنند.

منتخب مردم میاندوآب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هرجا با روحیه جهادی و انقلابی وارد میدان شده ایم، توانسته ایم بر دشمن پیروز شویم و در زمینه اقتصاد و تولید نیز باید با روحیه انقلابی وارد میدان شد تا جهشی در تولید و بهبود وضعیت اقتصادی کشور شاهد باشیم.

وی گفت: باید تلاش خود را در این راه چند برابر کنیم تا مسیر طولانی پیش رو را در کوتاهترین زمان با گوش دادن به فرامین و اوامر مقام معظم رهبری در سال جدید طی کنیم و وضعیت تولید و اقتصاد را بهبود بخشیم.

عیسی زاده افزود: لازمه جهش تولید نیز این است که روحیه جهادی دهه اول انقلاب در همه عرصه‌ها داشته و مجاهدانه وارد میدان شده و بر دشمن غلبه کنیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…