کد خبر: 287440

تاریخ انتشار: مارس 18, 2020

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

فعالیت ۲۰ گروه جهادی برای ضدعفونی و گندزدایی در میاندوآب/ سپاه و بسیج آماده هرگونه پشتیبانی از حوزه سلامت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سپاه  و بسیج آماده هرگونه کمک رسانی به حوزه بهداشت و درمان اعم از اجرا، آموزش، گندزدایی و اعزام نیرو هستیم.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ امروز در جلسه کنترل ‌و پیشگیری از ویروس کرونا ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جهادی مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و پرستاران و پزشکان در میاندوآب گفت: سپاه شهرستان میاندوآب تمام قد در کنار مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب میباشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: تاکنون در مورد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ۸۰۰ سی دی آموزشی، ۸۰۰ جزوه آموزشی، ۸۵۰ لیتر مواد ضد عفونی کنند، ۱۰ هزار جفت انواع دستکش، ۴۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای کم برخوردار توزیع شده است.

وی اظهار کرد: ۲۰ گروه جهادی برای ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر و روستا بصورت شبانه فعال بوده و هزاران نفر از بسیجیان نیز در این راستا اعلام آمادگی کرده اند.

پالهنگ با تاکید بر اینکه باید در خصوص کنترل ورودی های شهرستان میاندوآب تمهیداتی اندیشیده شود، تصریح کرد: بسیج اصناف باید وارد عمل شده و برخی مغازه ها باید تعطیل و با احتکار کنندگان با قاطعیت برخورد شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سپاه  و بسیج آماده هرگونه کمک رسانی به حوزه بهداشت و درمان اعم از اجرا، آموزش، گندزدایی و اعزام نیرو هستیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این جلسه گفت: ازدحام مردم در خیابان های اصلی شهر و از انتشار رو به افزایش بیماری کرونا در بین آحاد مردم شهرستان جای نگرانی دارد.

سهراب حیدری افزود: افرادی که هیچ گونه علایم بیماری ندارند ولی با این بیماری درگیر هستند می توانند به عنوان ناقل عمل نموده و اطرافیان خود را درگیر نمایند.

وی اظهار کرد: شورای اداری و شورای تامین شهرستان باید هر چه سریعتر وارد عمل شده و با تعطیلی برخی مغازه ها از انتشار بیماری در شهرستان جلوگیری نمایند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: برای جلوگیری از انتشار سریع بیماری کرونا باید همه نهادها و ادارات شهرستان اقدامات و تصمیمات عاجلی در خصوص در خانه ماندن همشهریان انجام نماید.

حیدری تصریح کرد: افزادی که با ایجاد شایعه و متشنج و نا آرام نمودن افکار عمومی باعث وحدت شکنی می شوند خائن به کشور هستند و با این دسته افراد باید به شدت و قاطعانه برخورد شود.

حیدری هم چنین از تلاشهای تمامی پرسنل بهداشت و درمان بخصوص پرستاران ایثارگر میاندوآب نهایت تشکر را نمود.

در ادامه جلسه غفاری رئیس مرکز بهداشت شهرستان در خصوص مفاد تفاهم نامه فی مابین شبکه بهداشت و درمان و سپاه میاندوآب توضیخاتی ارائه و مشکلات و درخواستهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان را بیان کرد.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…