کد خبر: 287440

تاریخ انتشار: مارس 18, 2020

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

فعالیت ۲۰ گروه جهادی برای ضدعفونی و گندزدایی در میاندوآب/ سپاه و بسیج آماده هرگونه پشتیبانی از حوزه سلامت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سپاه  و بسیج آماده هرگونه کمک رسانی به حوزه بهداشت و درمان اعم از اجرا، آموزش، گندزدایی و اعزام نیرو هستیم.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ امروز در جلسه کنترل ‌و پیشگیری از ویروس کرونا ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جهادی مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و پرستاران و پزشکان در میاندوآب گفت: سپاه شهرستان میاندوآب تمام قد در کنار مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب میباشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: تاکنون در مورد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ۸۰۰ سی دی آموزشی، ۸۰۰ جزوه آموزشی، ۸۵۰ لیتر مواد ضد عفونی کنند، ۱۰ هزار جفت انواع دستکش، ۴۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای کم برخوردار توزیع شده است.

وی اظهار کرد: ۲۰ گروه جهادی برای ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر و روستا بصورت شبانه فعال بوده و هزاران نفر از بسیجیان نیز در این راستا اعلام آمادگی کرده اند.

پالهنگ با تاکید بر اینکه باید در خصوص کنترل ورودی های شهرستان میاندوآب تمهیداتی اندیشیده شود، تصریح کرد: بسیج اصناف باید وارد عمل شده و برخی مغازه ها باید تعطیل و با احتکار کنندگان با قاطعیت برخورد شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سپاه  و بسیج آماده هرگونه کمک رسانی به حوزه بهداشت و درمان اعم از اجرا، آموزش، گندزدایی و اعزام نیرو هستیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این جلسه گفت: ازدحام مردم در خیابان های اصلی شهر و از انتشار رو به افزایش بیماری کرونا در بین آحاد مردم شهرستان جای نگرانی دارد.

سهراب حیدری افزود: افرادی که هیچ گونه علایم بیماری ندارند ولی با این بیماری درگیر هستند می توانند به عنوان ناقل عمل نموده و اطرافیان خود را درگیر نمایند.

وی اظهار کرد: شورای اداری و شورای تامین شهرستان باید هر چه سریعتر وارد عمل شده و با تعطیلی برخی مغازه ها از انتشار بیماری در شهرستان جلوگیری نمایند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: برای جلوگیری از انتشار سریع بیماری کرونا باید همه نهادها و ادارات شهرستان اقدامات و تصمیمات عاجلی در خصوص در خانه ماندن همشهریان انجام نماید.

حیدری تصریح کرد: افزادی که با ایجاد شایعه و متشنج و نا آرام نمودن افکار عمومی باعث وحدت شکنی می شوند خائن به کشور هستند و با این دسته افراد باید به شدت و قاطعانه برخورد شود.

حیدری هم چنین از تلاشهای تمامی پرسنل بهداشت و درمان بخصوص پرستاران ایثارگر میاندوآب نهایت تشکر را نمود.

در ادامه جلسه غفاری رئیس مرکز بهداشت شهرستان در خصوص مفاد تفاهم نامه فی مابین شبکه بهداشت و درمان و سپاه میاندوآب توضیخاتی ارائه و مشکلات و درخواستهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان را بیان کرد.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهسواریپیام تسلیت فرمانده سپاه شهداء در پی درگذشت امام جمعه چهاربرج

فرمانده سپاه شهداء با صدور پیامی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت.

گزارش

کرونا بدر به جای ۱۳ بدر

وظیفه داریم تا به جای رفتن به طبیعت در خانه بمانیم و به جای 13 بدر، کرونا را از کشور…

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه…

پوستر | ائتلاف كرونا و تلويزيون‌های بيگانه

پوستری با عنوان ائتلاف کرونا و رسانه…

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات…

یادداشت

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب يا خونسردي درآوردن، بر احتياط تاكيد كنند، به جاي انگشت گذاشتن بر موارد…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…