کد خبر: 287336

تاریخ انتشار: مارس 12, 2020

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه ای در میاندوآب در اقدامی خداپسندانه از فرصت تعطیلی و وقفه آموزشی به وجود آمده در راستای تهیه و دوخت ۱۰ هزار عدد ماسک به صورت رایگان اقدام نموده است.

به گزارش زرین خبر، با توجه به شیوع بیماری کرونا و تأمین اقلام بهداشتی به منظور پیشگیری از این ویروس بسیار مورد توجه قرار گرفته است، هر فردی در این مرحله به نوبه خود جهاد گونه وارد میدان شده و در این راه به مردم کمک می‌کند، آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای هم در این حوزه از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

در این راستا تعدادی آموزشگاه آزاد به صورت خود جوش در زمینه تولید ماسک قدم برداشتند و در این عرصه مشغول به فعالیت هستند که بازدیدی از یکی از این آموزشگاهها داشتیم.

سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران در جریان بازدید از کارگاه تولید ماسک در میاندوآب اظهار کرد: به دنبال شیوع بیماری کرونا در کشور و استان و نیاز مبرم واحدهای درمانی و حوزه سلامت به ماسک، این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: از سوی دیگر تقاضا در بازار به دنبال اهمیت مسائل حفاظت شخصی نیز افزایش یافت.

وی گفت: در این راستا یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه ای در شهرستان میاندوآب در اقدامی خداپسندانه از فرصت تعطیلی و وقفه آموزشی به وجود آمده در راستای تهیه و دوخت ۱۰ هزار عدد ماسک به صورت رایگان اقدام نموده است که امروز بازدید از این آموزشگاه داشتیم.

حیدری تصریح کرد: در حال حاضر باید با همدلی و همراهی در راستای تامین کمبودهای وسایل حفاظت شخصی تلاش کرده و همه برای غلبه بر ویروس و بیماری کرونا همراه شویم و حوزه سلامت نیاز به همراهی تمام بزرگواران و مردم عزیر با توجه به توصیه های کارشناسان دارد.

اعلام آمادگی ۵ آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب برای تولید ماسک 

رئیس مرکز فنی و حرفه ای میاندوآب نیز در این زمینه به خبرنگار زرین خبر، گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش قیمت و کمیاب شدن ماسک تنفسی، این آموزشگاه طراحی و دوخت لباس، در اقدامی خداپسندانه اقدام به  دوخت ماسک به صورت رایگان اقدام نموده است.

حسین زمانی افزود: با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی لازم در نظر داریم این اقدام خداپسندانه را به کارگاه‌های دولتی نیز تعمیم داده تا ان‌شاء‌ا… بتوانیم به بخشی از وظایف اجتماعی و وجدانی خود در کنار ماموریت‌های محوله سازمانی عمل کرده باشیم.

وی گفت: پنج آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب برای تولید ماسک به صورت رایگان و در اختیار قرار دادن شبکه بهداشت و درمان اعلام آمادگی کرده اند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهسواریپیام تسلیت فرمانده سپاه شهداء در پی درگذشت امام جمعه چهاربرج

فرمانده سپاه شهداء با صدور پیامی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت.

گزارش

کرونا بدر به جای ۱۳ بدر

وظیفه داریم تا به جای رفتن به طبیعت در خانه بمانیم و به جای 13 بدر، کرونا را از کشور…

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه…

پوستر | ائتلاف كرونا و تلويزيون‌های بيگانه

پوستری با عنوان ائتلاف کرونا و رسانه…

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات…

یادداشت

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب يا خونسردي درآوردن، بر احتياط تاكيد كنند، به جاي انگشت گذاشتن بر موارد…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…