کد خبر: 287131

تاریخ انتشار: فوریه 21, 2020

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات اولیه صبح امروز با حضور گسترده وپرشور در پای صندوق های رای؛ در آستانه خلق حماسه ای دوباره هستند.

به گزارش زرین خبر، در حال حاضر شور و حال وصف ناشدنی در سطح شهر و شعب اخذ رای وجود دارد که نشان از انتخاباتی پر شور  و مردمی دارد.

مردم میاندوآب باردیگر به صحنه آمده و با حضور پرشور وگسترده در پای صندوق های رای از نخستین لحظات برگزاری انتخابات، بار دیگر پایبندی خود را در دفاع از انقلاب، نظام و آرمان های امام و شهدا و رهبری نشان داده  و حماسه ای ماندگار خلق کردند.

مردم دیار شهیدان باکریها با این حضور خود در پای صندوق های رای به دشمنان نشان دادند که تا آخرین قطره خون خود در راه دفاع از ولایت، نظام وانقلاب گام برمی دارند و هرگز فریب نیرنگ دشمنان ار نخواهند خورد وباردیگر آنان را مایوس خواهند ساخت.

در این میان، شور و شوق گسترده ای نیز در میان رای اولی ها وجود دارد و آنها از اینکه برای نخسین بار می توانند در انتخاب نماینده خود در مجلس قانونگذاری سهیم باشند، اشتیاق خاصی دارند.

از سوی دیگر در میان رای دهندگان، نیز شور و شوق خاصی به چشم می خورد که نشان دهنده اشتیاق مردم برای نقش آفرینی در سرنوشت خود و پایبندی آنان به نظام اسلامی دارد.

یکی از این جوانان در گفتگو با خبرنگار زرین خبر هدف خود را از شرکت در انتخابات گوش دادن به ندای رهبری و ادای دین به خون شهیدان دانست.

یکی دیگر از رای دهندگان نیز گفت: می خواهم با مشارکت خود درخلق حماسه سیاسی دیگری، به دشمنان بگویم که تا آخرین قطره خون خود در در راه دفاع از ولایت ونظام وانقلاب خواهم ایستاد.

شایان ذکر است هم اکنون انتخابات در شعبات رای گیری با شوروشوق خاصی در حال پی گیری است وحضور مردم نشان از مشارکت کم نظیری در انتخابات دارد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۳۳۰۰ طرح محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری در منطقه شمالغرب افتتاح شد

2300 طرح محرومیت‌زدایی و یک‌هزار باب مسکن مددجویی با حضور فرماندهان عالی‌رتبه کشوری، مسئولان منطقه‌ای و استانی در استان‌های آذربایجان‌غربی…

کرونا
افزایش آمار بیماران کرونایی در آذربایجان‌غربی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی درباره افزایش…

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی…

نماز جمعه در شهرهای مختلف آذربایجان غربی برگزار می شود

دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی…

گزارش

رواج هنجارشکنی اجتماعی با عنوان عکاسی تبلیغاتی!

کافی است تنها گشتی در فضای مجازی بزنید تا متوجه وجود صفحه های مختلفی بشوید که هر یک به گونه…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…