کد خبر: 287115

تاریخ انتشار: فوریه 20, 2020

مردم حماسه سازان انتخابات/ هر انتخاب، فرصتی برای اعتلای میهن است

فردا روز سرنوشت ساز برای نظام اسلامی است تا با انتخاب نمایندگان فرصتی برای اعتلای میهن، ابراز عشق به ایران و پشتیبانی از نظام توسط مردم فراهم شود.

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز،تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از پنجشنبه گذشته همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی آغاز شد و هر یک از نامزدها با شیوه های مختلف از جمله نصب بنر و پوستر، برگزاری جلسه هایی برای شناساندن خود به مردم و تبلیغ در  فضای مجازی در جذب آرای مردمی تلاش می کنند.

اما از ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه اول اسفند، با عنايت به مفاد ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و ماده ۲۳ آيين نامه اجرايي قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبري، تبلیغات نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره‌ مجلس خبرگان رهبری به پایان رسید و هرگونه تبلیغ پس از این ساعت ممنوع است.

این روزها در محافل عمومی، جمع های خانوادگی، قهوه خانه ها، دانشگاه ها و در میان رای اولی ها گپ و گفت ها با موضوع انتخابات است، مردم در شهرها و روستاهای آذربایجان، با حضور در ستادهای نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می کوشند تا نمایندگانی اصلح و در شان مجلس انتخاب کنند.

انتخابات یک حق و تکلیف، عاملی برای اقتدار ملی و تحکیم امنیت کشور، عرصه نمایش قدرت مردمی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ، فرصتی برای آینده ای بهتر، تحقق اراده مردم در اداره امور است.

مردم همواره حماسه سازان انتخابات بودند، پس از ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در همه صحنه های انتخابات حضور یافتند و همواره از نظام پشتیبانی کرده و تنهایش نگذاشتند، حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای یکی از جبهه های نبرد با دشمن است بنابراین در دوم اسفند خواهند آمد و گستاخی دشمن را با مهر انگشت خود پاسخ می دهند.

مردم آذربایجان غربی نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور خود را برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند آماده کرده اند، آنان می گویند: به عشق ایران و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و داشتن مجلسی توانمند  دوم اسفند همزمان با سایر هموطنان پای صندوقهای رای خواهیم رفت.

هر قدمی که ما بر می داریم با انتخاب همراه است، زندگی ما پر است از انتخاب های کوچک و بزرگ؛ انتخاب درست و آگاهانه می تواند زندگی افراد را متحول کند، با این حال انتخاب نمایندگانی از مردم برای ورود به مجلس شورای اسلامی نیازمند انتخابی همراه با شناخت است، نمایندگان نقش مهمی در مجلس شورای اسلامی دارند، قوانین مصوب نمایندگان در مجلس می تواند به نفع مردم و رفاه آنان باشد بنابراین باید انتخابی همراه با شناخت از نامزدها داشته باشیم.

همه ما کم و بیش تجربه های مختلفی از انتخابات گذشته داریم، باید با شناخت کامل از نامزدها بهترین و اصلح ترین را انتخاب کنیم، منظور از شناخت، آشنایی شناسنامه ای نیست باید نسبت به توانمندی ،تخصص، اخلاق، سیره، پاکدستی و غیره شناخت داشته باشیم.

تعداد نامزدهایی که در هر حوزه رقابت می‌کنند به گونه‌ای است که هم زمینه را برای انتخابات پرشور فراهم می‌کند و هم نامزدها فرصت شناساندن خود را به اندازه کافی دارند. هم اکنون بر اساس آخرین آمار، تعداد افراد تایید صلاحیت شده نهایی در استان ۲۰۲ نفر است که از این تعداد، پنج نفر انصراف دادند و ۱۹۷ نفر برای رسیدن به ۱۲ کرسی مجلس در استان با هم رقابت خواهند کرد.

فردا جمعه دوم اسفند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است و شاهد حماسه آفرینی دیگری از مردم ایران اسلامی و همیشه سربلند به کوری چشم دشمنان خواهیم بود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهسواریپیام تسلیت فرمانده سپاه شهداء در پی درگذشت امام جمعه چهاربرج

فرمانده سپاه شهداء با صدور پیامی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت.

گزارش

کرونا بدر به جای ۱۳ بدر

وظیفه داریم تا به جای رفتن به طبیعت در خانه بمانیم و به جای 13 بدر، کرونا را از کشور…

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه…

پوستر | ائتلاف كرونا و تلويزيون‌های بيگانه

پوستری با عنوان ائتلاف کرونا و رسانه…

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات…

یادداشت

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب يا خونسردي درآوردن، بر احتياط تاكيد كنند، به جاي انگشت گذاشتن بر موارد…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…