کد خبر: 287018

تاریخ انتشار: فوریه 13, 2020

حاج قاسم شاخ استکبار و آمریکا را شکست/ دشمن از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر

همرزم شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:حاج قاسم کسی بود که شاخ استکبار و آمریکا را شکست.

به گزارش زرین خبر، مهندس نقی کریمی امروز در مراسم گرامیداشت اربعین شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش که امروز در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: مردم در ۲۲ بهمن امسال بار دیگر نشان دادند که بعد از گذشت ۴۱ سال از عمر انقلاب اسلامی هنوز به شعارهای انقلاب پایبند هستند.
این رزمنده جبهه مقاومت و همرزم سردار شهید سلیمانی با اشاره به توطئه استکبار در تشکیل داعش، گفت: در واقع هدف اصلی از ایجاد داعش مقابله با قدرت ایران و جبهه مقاومت بود.


وی به نقش سوریه در جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: سوریه یکی از جبهه های مقاومت بوده و از مبارزات فلسطینی ها، از خط انقلاب در لبنان وحزب الله لبنان دفاع می کرد و می کند.
کریمی با بیان اینکه خود آمریکایی ها به تشکیل و سازماندهی داعش اعتراف کرده اند، تصریح کرد: دشمن برای مقابله با اسلام در کنار داعش دست به ایجاد شیعه انگلیسی و اهل تسنن آمریکایی زد.
این همرزم شهید سردار سلیمانی اظهار کرد: دشمن از اتحاد و همدلی مسلمانان ناراحت وخشمگین است و برای اختلاف افکنی تیلیاردها هزینه می کند و دست به توطئه می زند.
کریمی با اشاره به آمریکا برای سرنگونی بشار اسد میلیاردها دلار هزینه کرد ولی کار به جایی نبرد؛ اظهار کرد: دشمن از ترفند دین علیه دین نیز در این راستا استفاده می کند و متاسفانه برخی شیوخ عربی نیز جاهلانه رفتار می کنند.
وی با بیان اینکه هشت سال تمام دنیا علیه ما جنگید ولی مردم ایران اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد، افزود: دشمن از این عصبانی است و عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.
این رزمنده جبهه مقاومت به جنایات داعش اشاره کرد و گفت: داعش بدترین و زشت ترین جنایات را علیه انسانیت مرتکب شد.
وی افزود: جنایات داعش تداعی کننده جنایات یزیدیان در روز عاشورا بود که در راه اسلام ستیزی و اسلام هراسی انجام می دادند.
کریمی با بیان اینکه داعش بیش از ۸۰ درصد خاک سوریه را اشغال کرده بود و به چند کیلومتری کربلا و نجف رسیده بود، گفت: در این شرایط مدافعان حرم به دفاع حرم عقیله بنی هاشم شتافتند و به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی حکومت داعش را نابود ساختند.
این همرزم شهید سردار سلیمانی تصریح کرد: یکی از خدمات حاج قاسم سلیمانی این بود که اجازه ورود جنگی که دشمنان هدفگذاری کرده بودند را به داخل ایران نداد و دشمن را عقب راند.
وی به رشادت های مدافعان حرم در جبهه مقاومت اشاره و تصریح کرد: با دشمنی روبرو بودیم که تا بن دندان مسلح بود ولی رزمندگان مدافع حرم، داعش را نابود ساختند.
این همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی به نقش ایشان در جبهه مقاومت و نابودی داعش اشاره کرد و گفت: حاج قاسم کسی بود که شاخ استکبار و آمریکا را شکست.
وی افزود: امروز مرزهای ما در خارج از کشور بوده و در مرزهای جبهه مقاومت است.
کریمی با اشاره به اینکه محبت حاج قاسم در دل مردم ایران و کشورهای دنیا جای دارد، گفت: حاج قاسم الگوی ولایتمداری و اخلاص و ایثارگری هستند.
این رزمنده جبهه مقاومت تصریح کرد: امروز میلیون ها حاج قاسم در دنیا متولد شده است.
وی با بیان اینکه تنها یکی سیلی از انتقام سخت به آمریکا زدیم، اظهار کرد: امروز سیلی سخت را در کشورهای مختلف با امدادهای غیبی شاهد هستیم و هر روز اخباری از نابودی و تلفات سنگین آمریکایی ها در کشورهای منطقه می شنویم.
کریمی تصریح کرد: امروز همه باید به نقش و وظیفه ای که دارند به نحو احسن عمل کنند.

فرهنگ مقاومت جهان شمول شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این مراسم در سخنانی گفت: فرهنگ مقاومت و ایثار باید در بین نسل امروزی و در جامعه ترویج یابد.
سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ اظهار کرد: امروز فرهنگ مقاومت جهان شمول شده است واستکبار نگران از حزب الله واشنگتن و لندن است.
وی افزود: مردم در ۲۲ بهمن نشان دادند که با اتحاد و همدلی پشت سر رهبری و ولایت هستند و در مسیر و مکتب ولایت و شهادت هستند.


انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

خریداری ۲۵ هزار تن سیب آذربایجان غربی توسط وزارت صمت/ یک سوم سیب کشور در آذربایجان غربی تولید می شود

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید ۲۵ هزار تن از محصول سیب استان را خریداری کرده…

درآمدهای آذربایجان‌غربی دارای رشد ۱۹ درصدی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان…

حضور ۱۰ تیم در نخستین رویداد رقابتی فضای مجازی آذربایجان‌غربی

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…