کد خبر: 286999

تاریخ انتشار: فوریه 12, 2020

۱۲ کشاورز و تولید کننده میاندوآبی، نمونه استانی شدند

معاون سازمان و مدیرجهاد کشاورزی میاندوآب از انتخاب ۱۲ نفر از فعالان بخش کشاورزی در این شهرستان به عنوان تولیدکنندگان برتر در سطح استان خبر داد.

علی دیانتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: شهرستان میاندوآب با ۱۲ نفر تولیدکننده برتر و نمونه در بخش کشاورزی،  بعد از ارومیه بیشترین تعداد تولید کنندگان برتر استانی را دارد.

معاون سازمان و مدیرجهاد کشاورزی میاندوآب افزود: تولید کنندگان برتر این شهرستان در زمینه های کارخانه نمونه خوراک طیور و آبزیان، تسهیلگر، کارآفرین، کانون یادگیری، بیمه گذار، خدمات مشاوره ای، گندم کار، صنوبرکار، تولید سبزی و صیفی، تولید کننده محصولات گلخانه ای، تولید یونجه، آبخیزداری، بیولوژیک بودند که موفق به کسب مقام نخست در سطح استان شده اند.

وی با تاکید بر استفاده از روش های نوین و الگوگیری از روش های تولیدکنندگان برتر، گفت: ارائه توانمندی ها و الگوسازی در بخش کشاورزی با هدف پیروی سایر بهره برداران و نیز استفاده از روش های موفقیت کشاورزان برتر از جمله اهداف شناسایی، انتخاب و معرفی تولیدکنندگان برتر هست.

دیانتی تصریح کرد: در همایش تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی که در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی برگزار گردید؛ ز ۷۸ نمونه استانی و ۶ نمونه ملی بخش کشاورزی آذربایجان غربی با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در سالن آمفی تئاتر ساختمان شماره دو جهاد کشاورزی آذربایجان غربی تجلیل شد.

انتهای پیام/

Likes(1)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…