کد خبر: 287003

تاریخ انتشار: فوریه 12, 2020

تایید صلاحیت۱۱ نفر برای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه میاندوآب/ ۲۰۶ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

فرماندار میاندوآب از تایید صلاحیت نهایی ۱۱ نفر برای رقابت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه میاندوآب خبر داد.

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: صلاحیت ۱۱ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان میاندوآب تایید شده است.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه برای اخذ آرای مردمی ۱۶۰ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه میاندوآب پیش بینی شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۱ شعبه ثابت و ۵۹ شعبه سیار هستند.

قهرمانی با اشاره به اینکه ۲۰۶ هزار نفر در حوزه انتخابیه واجد شرایط رای دادن هستند، اظهار کرد: امسال ۱۰هزار و ۸۷۶ نفر برای نخستین بار در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه نزدیک به دو هزار نفر عوامل اجرایی و نظارتی در برگزاری انتخابات در شهرستان میاندوآب مشارکت خواهند کرد، افزود: از افراد با تجربه در امر برگزاری انتخابات در شعبات اخذ رای استفاده خواهیم کرد

فرماندار میاندوآب گفت: تمامی بسترها برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم است و کلاس های آموزشی لازم برای عوامل اجرایی برگزار شده و در آینده نیز برگزار می شود.

قهرمانی تصریح کرد: در بخش مرکزی تعدا ۵۴ شعبه اخذ رای شهری و تعداد ۶۱ شعبه روستایی، در بخش مرحمت آباد تعداد ۵ شعبه شهری و ۱۲ شعبه روستایی و در بخش باروق نیز ۳ شعبه شهری و ۲۴ شعبه روستایی خواهد بود.

به گفته فرماندار میاندوآب، مهدی عیسی زاده، علی احمدی، معصومه خلیل زاده،غلامرضا کبیری، سجاد مقدم ،زیبا یزدانی، احمد رستمی، بهنام تقی زاده، جلیل نورمحمدی، رقیه ایمانی و مهدی مقدم ۱۱ نفر تایید صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه میاندوآب هستند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

جولان افزایش قیمت‌ها در روزهای کرونایی بازار/ سفره‌هایی که با هجوم ویروس گرانی کوچک شدند

بازار کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم در این روزهای کرونایی با نوسان و افزایش بی ضابطه قیمت روبه‌رو…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…