کد خبر: 286882

تاریخ انتشار: فوریه 9, 2020

شهدا الگو و محور هستند/نماینده در تراز انقلاب باید شجاع در برابر دشمنان، کارآمد و دارای روحیه جهادی باشد

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت:اگر نماینده مجلس مومن واقعی باشد آنصورت خیانت نمی کند، اگر شجاع باشد و در مقابل دشمنان بایستد در آنصورت از دشمن نمی ترسد و با داشتن روحیه انقلابی و جهادی نیز برای مردم و کشور شبانه روز نمی شناسد.

به گزارش زرین خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار الهوردی داداش زاده امروز در مراسم یادواره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای حوزه یک شهری و بسیج کارگری میاندوآب در سخنانی با تاکید بر اینکه باید قدردان خون شهدا باشیم، اظهار کرد: شهدا از مولفه های امنیت ملی ما بوده و برگزاری یادواره شهدا کمترین کاری است که در قبال شهدا می توانیم انجام دهیم.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید وصیتنامه و زندگینامه شهدا مطالعه شود؛ افزود: مایه افتخار است که میاندوآب زادگاه شهید باکری افتخار آذربایجان است و لذا باید نوجوانان و جوانان با مطالعه در زندگی و وصیتنامه شهدا با شهدای منطقه خود آشنا شوند.

وی با بیان اینکه شهدا الگو و محور هستند، گفت: خون شهید سبب برکت و وحدت و اتحاد است.

سردار داداش زاده تصریح کرد: نباید یاد و خاطره شهدا در جامعه فراموش شود و لازم است در نامگذاری معابر و خیابان ها نیز به نام شهدا نامگذاری شود.

وی در ادامه به ویژگی های شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: اخلاص و صداقت، شجاعت و ولایتمداری و ولایت پذیری شهید سلیمانی از ویژگی های برجسته ایشان بود.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه سردار سلیمانی رمز عاقبت بخیری را ولایتمداری می دانستند، اظهار کرد: باید ولایت پذیری را از شهید سلیمانی بیاموزیم.

سردار داداش زاده با اشاره به اینکه خون شهید سلیمانی در ایران و کشورهای مختلف دنیا قیامت به پا کرد، گفت: وحدت، انسجام و موج استکبارستیزی از دستاوردهای خون شهید سلیمانی بود.

وی در ادامه به سیلی نخست انتقام سخت اشاره کرد و افزود: با سیلی نخست انتقام و موشک باران پایگاه تروریست های آمریکایی، هیبت دشمن شکست.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: استقلال از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران است که امروز به برکت انقلاب اسلامی، مستقل ترین کشور دنیا بوده و خودمان برای خود تصمیم می گیریم و این قدرت استقلال الگوی مردم آزاده در کشورهای دنیا نیز شده است.

سردار داداش زاده با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی، دستاوردهای معنوی را نیز شاهد بودیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به ملت ایران اسلامی عزت و هویت بخشید و در کنار آن شاهد پیشرفت و توسعه در زمینه های مختلف شدیم.

وی افزود: باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و نباید چشم به بیگانه بدوزیم چرا که آنها تنها آیه یاس و ناامیدی می خوانند.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: با قدرت و انسجام در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهیم یافت و پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت و مشت محکم بر دهان دشمنان خواهیم زد.

سردار داداش زاده به موضوع انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: در انتخابات همه باید برای مشارکت حداکثری تلاش کرده و دشمن را مایوس کنند.

وی به ویژگی ها و معیارهای انتخاب اصلح اشاره کرد و افزود: در انتخابات باید نماینده ای که در تراز انقلاب اسلامی بوده و درد مردم را بفهمد و از این ملت و نظام دفاع کند، انتخاب کنیم.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه نماینده در تراز انقلاب اسلامی باید مومن، شجاع، کارآمدی و روحیه جهادی باشد، اظهار کرد: اگر نماینده مجلس مومن واقعی باشد آنصورت خیانت نمی کند، اگر شجاع باشد و در مقابل دشمنان بایستد در آنصورت از دشمن نمی ترسد و با داشتن روحیه انقلابی و جهادی نیز برای مردم و کشور شبانه روز نمی شناسد.

سردار داداش زاده با تاکید بر اینکه کارآمدی و دارای تجربه بودن نماینده مهم است، تصریح کرد: شفاف و صادق بودن، جسارت و شهامت داشتن و مشخص بودن هزینه تبلیغات و مواضع مشخص نسبت به فتنه و لوایحی مانند FATF و سند ۲۰۳۰ چه نظری دارد.

وی با تاکید بر اینکه نباید افراد با تفکر غلط به مجلس بفرستیم، اظهار کرد: باید نماینده ای در تراز انقلاب و آشنا با درد مردم را به مجلس فرستاده و در این راه نباید بی تفاوت باشیم بلکه باید احساس مسئولیت کنیم و به تکلیف خود عمل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این مراسم با بیان اینکه تشییع شهید سلیمانی یوم الله بود، گفت: شهید سلیمانی و شهید باکری هر دو هدفشان عزت انقلاب و دین بود.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ اظهار کرد: همه وظیفه دارند برای ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و در مسیر دفاع از ولایت گام بردارند.

هم چنین امروز سردار داداش زاده به مناسبت سالروز عملیات والفجر۸ با خانواده شهدی صفر علی نژاد از شهدای میاندوآبی این عملیات دیدار و گفت و گو کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

خریداری ۲۵ هزار تن سیب آذربایجان غربی توسط وزارت صمت/ یک سوم سیب کشور در آذربایجان غربی تولید می شود

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید ۲۵ هزار تن از محصول سیب استان را خریداری کرده…

درآمدهای آذربایجان‌غربی دارای رشد ۱۹ درصدی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان…

حضور ۱۰ تیم در نخستین رویداد رقابتی فضای مجازی آذربایجان‌غربی

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…