کد خبر: 286476

تاریخ انتشار: ژانویه 23, 2020

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی:

لزوم مشارکت حداکثری و انتخاب نمایندگانی در تراز انقلاب/حاج قاسم مالک اشتر رهبر انقلاب و سرباز ولایت بود/ بسیج، جلوه ای از الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج یکی از برکات پروردگار متعال به مردم ایران و انقلاب اسلامی است که این سخن نشان از جایگاه و اهمیت بسیج است.

به گزارش زرین خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری امروز در همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه میاندوآب در سخنانی با اشاره به نقش رزمندگان و ایثارگران در طول تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: شما جهاد فی سبیل الله داشتید و در جوانی زندگی خویش با خدا معامله کردید و در این بین همسران شما نیز نقش مهمی داشته اند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه باید رشادت ها و ایثارگری ها برای نسل حاضر بازگو شود، گفت: انقلاب هر وقت به شما نیاز داشت در صحنه بودید و باید نسل امروزی را با این رشادت ها و ایثارگری ها آشنا کرد.

وی در ادامه به نقش میاندوآب و رزمندگان این شهرستان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: میاندوآب نقش بی بدیل و تعیین کننده ای در دوران دفاع مقدس و در مقابله با دشمنان و ایادی استکبار و ضد انقلاب داشت.

سردار شهسواری به تشکیل بسیج اشاره و تصریح کرد: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج یکی از برکات پروردگار متعال به مردم ایران و انقلاب اسلامی است که این سخن نشان از جایگاه و اهمیت بسیج است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی به شهادت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: سردار سلیمانی مالک اشتر رهبری، مردعمل، سرباز ولایت بود و چون برای خدا همه را دوست داشت، همه نیز او را دوست می داشتند.

وی با بیان اینکه امروز نام و آوازه و یاد و خاطره شهید سلیمانی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا به گوش می رسد، اظهار کرد: عشق به سردار سلیمانی در تمام دنیا موج می زند و جهان از مراسم تشییع شهید سلیمانی مات و مبهوت ماند.

سردار شهسواری در ادامه به توطئه های دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی، به برکت حضور مردم در صحنه و صبر و استقامت مردم، دشمنان طرفی نبسته اند و حضور این مردم توطئه آنها را خنثی ساخته است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی به موضوع انتخابات نیز اشاره و اظهار کرد: انتخابات یکی از بزرگترین صحنه های آزمایش بوده و هربرگ رای نیز یک موشک به سمت دشمن است.

وی تصریح کرد: همه وظیفه داریم در این انتخابات در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح مطابق با معیارهایی که مقام معظم رهبری تعیین کرده اند، گام برداریم.

سردار شهسواری با بیان اینکه انقلابی بودن، سرباز ولایت بودن و… اینها معیار و شاخصه است، افزود: باید نماینده ای در تراز انقلاب و نماینده ای که عصاره فضائل شما مردم باشد، انتخاب کنیم و به مجلس بفرستیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

خریداری ۲۵ هزار تن سیب آذربایجان غربی توسط وزارت صمت/ یک سوم سیب کشور در آذربایجان غربی تولید می شود

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید ۲۵ هزار تن از محصول سیب استان را خریداری کرده…

درآمدهای آذربایجان‌غربی دارای رشد ۱۹ درصدی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان…

حضور ۱۰ تیم در نخستین رویداد رقابتی فضای مجازی آذربایجان‌غربی

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…