کد خبر: 286428

تاریخ انتشار: ژانویه 22, 2020

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی:

لزوم مشارکت حداکثری و انتخاب نمایندگانی در تراز انقلاب/ هر برگ رای موشکی به سمت دشمن است/خون شهید سلیمانی انقلاب جدیدی در کشور ایجاد کرد

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی گفت: خون شهید سلیمانی انقلابی دیگر و حیات دوباره به انقلاب اسلامی بود و این اقتدار که نظام بعد از شهادت سردار سلیمانی دارد بی بدیل است.

به گزارش زرین خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در همایش روشنگری فرهنگی و انقلابی در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب، اظهار کرد:در اهمیت و جایگاه میاندوآب همین بس که زادگاه مالک اشتر دوران دفاع مقدس، شهید باکری است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی و شهدای مقاومت، افزود: مردم در ۴۱ سال گذشته در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضور داشته‌اند و این قدرشناسی خود را بار دیگر در مراسم تشییع شهید سلیمانی و شهدای مقاومت نشان دادند.

وی اخلاص را از مهم ترین ویژگی های شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت: جهان از مراسم تشییع شهید سلیمانی مات و مبهوت ماند و شهید سلیمانی با خدا معامله کرد و نمونه بارز اخلاص بود.

سردار شهسواری با اشاره به اینکه شهید سلیمانی برای انقلاب اثرگذارتر و راهگشاتر از سردار سلیمانی است، تصریح کرد: ولایتمداری، ایثار و گذشت سردار سلیمانی از ویژگی های بارز ایشان بود.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه امروز نام و آوازه و یاد و خاطره شهید سلیمانی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا به گوش می رسد، اظهار کرد: شهید سلیمانی کسی بود که داعش را نابود ساخت.

وی افزود: شهید سردار سلیمانی سرباز مخلص ولایت و متعلق به همه مردم بود و چون برای خدا همه را دوست داشت، همه نیز او را دوست می داشتند.

سردار شهسواری تصریح کرد: خون شهید سلیمانی انقلابی دیگر و حیات دوباره به انقلاب اسلامی بود و این اقتدار که نظام بعد از شهادت سردار سلیمانی دارد بی بدیل است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه شهید سلیمانی برای دشمنان خطرناک تر از سردار سلیمانی است، اظهار کرد: شهید سلیمانی، آئینه عزت، غیرت و ولایتمداری و سربازی بود که به تیر غضب شقی ترین انسان ها شکست و یک سلیمانی تبدیل به صدها سلیمانی شد.

وی افزود: شهادت سردار سلیمانی موازنه های نظامی، سیاسی و اقتصادی را به هم زد و خیزش عظیم در جهان علیه استکبار و تفکر استکباری رخ داد و اثرگذار در روند حرکت دنیا شد.

سردار شهسواری با اشاره به نخستین سیلی انتقام؛ گفت: در طول یک قرن گذشته هیچ قدرتی در دنیا نتوانسته به آمریکا بگوید بالای چشمت ابروست ولی ما هیمنه و اقتدار آمریکا را با موشک باران مجهزترین پایگاهش در منطقه شکستیم.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه با بیان اینکه سردار حاجی زاده، سردار سلیمانی دیگر است، تصریح کرد: سپاه خادم و نوکر مردم است که در طول ۴۰ سال گذشته همواره جان فدایی نظام بوده است.

وی به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: همه باید در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنند.

سردار شهسواری با بیان اینکه هر برگ رای تیری به سمت دشمنان است، افزود: همه باید در این جنگ که جنگ اراده ها و افکار است به وظیفه خود با حضور پرشور و حداکثری عمل کنیم.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به اینکه معیارهای انتخاب اصلح در کلام مقام معظم رهبری بیان شده است، تصریح کرد: باید نماینده ای در تراز انقلاب و نماینده ای که عصاره فضائل شما مردم باشد، انتخاب کنیم و به مجلس بفرستیم تا مجلسی در تراز انقلاب شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه انقلابی و غیرانقلابی مصداق ما است، گفت: چه کسانی برای انقلاب زحمت کشیده اند، سرباز ولایت هستند، ایثارگری و شهادت داشته اند؟ اینها معیار و شاخصه است.

سردار شهسواری به موضوع مسجدمحوری اشاره و تصریح کرد: مسجد و روحانیت محور و اساس است و مساجد برای همه ما پایگاه هستند و باید به مسجد محوری توجه داشت.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی هم چنین با بیان اینکه مردم پایه و اساس این نظام هستند، افزود: ما هر چه داریم به برکت مردم است و باید قدر داشته های خود واین مردم را بدانیم.

موشک های سپاه شاخ استکبار را شکستند

امام جمعه میاندوآب نیز در این مراسم با اشاره به نقش مهم بسیج و بسیجیان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بسیج نقش مهم و تعیین کننده دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه فرمودند ملت ایران باید قوی شود، افزود: این قوی شدن باید در زمینه های اقتصادی؛ نظامی و سیاسی فرهنگی باشد.

وی اقتصاد مقاومتی را راهکار مقابله با توطئه و جنگ اقتصادی دشمن عنوان کرد و گفت: با توجه به قدرت و توان داخلی می توان به قدرت اقتصادی رسید.

حسن زاده با اشاره به اهمیت توجه به تولید داخلی، تصریح کرد: اگر فقط یک سال به تولید داخلی توجه داشته و تولید ملی را مصرف کنیم به قدرت اقتصادی می رسیم و می توانیم در مقابل دشمنان قدعلم کنیم.

امام جمعه میاندوآب به مولفه نظامی اشاره و اظهار کرد: کسانی که می گفتند ما نیاز به موشک نداریم، ببینند که چگونه موشک های ایرانی شاخ استکبار را شکستند و آنها نتوانستند غلطی بکنند.

وی به مولفه قدرت سیاسی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: دیپلمات ها می توانند نقش مهمی در ارتقا اقتصادی عمل کنند.

حسن زاده با بیان اینکه ما با همدلی به دنبال این سه مولفه قدرت هستیم، تصریح کرد: کسانی که چشم به بیرون دارند یا غافل هستند یا جاهل.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه مشکلات را کتمان نمی کنیم، افزود: با صبر و مقاومت می توان بر دشمن پیروز شد همانطور که در قرآن و تاریخ مصادیق فراوانی در این زمینه وجود دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب و نیروهای انقلابی باید روحیه تهاجمی داشته باشند، اظهار کرد: نباید حالت منفعلانه به خود گرفت، همان کاری که برادران سپاهی کردند.

حسن زاده با بیان اینکه موشک های سپاه شاخ استکبار را شکستند، تصریح کرد: هر کشوری که به پایگاهی برای تهاجم علیه ایران تبدیل شود با خاک یکسان خواهد شد.

امام جمعه میاندوآب افزود: ایران ابرقدرتی در دنیا است که بر دل استکبار در منطقه موشک می زند ولی آنها غلطی نمی توانند بکنند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…