کد خبر: 286414

تاریخ انتشار: ژانویه 22, 2020

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی:

دشمن توانایی مقابله با انقلاب اسلامی را ندارد/ حمله موشکی سپاه سیلی محکمی به استکبار بود

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: ممکن است آمریکا از لحاظ صنایع دفاعی و نظامی بالا باشند اما آنها اهل مقاومت و مبارزه نیستند و توانایی مقابله با انقلاب اسلامی را ندارند.

به گزارش زرین خبر؛ رسول سید تاج الدینی امروز در همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه میاندوآب با بیان اشاره به اینکه میاندوآب جایگاه خاصی در استان دارد، اظهار کرد: مردم و رزمندگان میاندوآب نقش بسزایی در دوران انقلاب، دفاع مقدس و مقابله با توطئه ها داشته اند.

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه شادت های رزمندگان اسلام و ایثارگری آنها غیرقابل فراموش است، افزود: هزینه حضور نیروهای انقلابی و حزب الله در صحنه های انقلاب اسلامی در میاندوآب خیلی پایین است.

وی گفت: میاندوآبی ها در صحنه های مختلف انقلاب حضور پررنگ و پرشور داشته اند و باید قدر این را دانست و نباید از این سرمایه ها غفلت کرد.

سید تاج الدینی در ادامه با اشاره به ترور شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: این را بدانید که اثرات و برکات خون شهید سلیمانی برای نیروهای انقلاب به مراتب بالاتر از سردار سلیمانی خواهد بود.

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه قطعا انتقام خون شهید سلیمانی و شهدای مقاومت را می گیریم و این یک وعده الهی است و قطعا تحقق خواهد یافت، افزود: نخستین سیلی انتقام سخت نواخته شد و اصلی ترین مرکز فرماندهی و کنترل و هدایت آمریکایی ها در منطقه را هدف قرار دادیم و پارلمان عراق نیز خروج نیروهای آمریکایی را تصویب کرد.

وی با اشاره به اینکه آنها کشته های خود را پنهان می کنند ولی مردم ما میلیونی به استقبال شهدای خود رفتند، گفت: خون شهید سلیمانی انسجام و وحدت ملی را بالابرد و این حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای مقاومت که بی سابقه بود در واقع تایید و کمپین مردمی جریان مقاومت بود.

سید تاج الدینی در ادامه با بیان اینکه نقطه زنی موشک های سپاه در دنیا پیام دارد، گفت: ما نقطه زنی کردیم و دقیق زدیم و رادارهای آنها نتوانستند کاری بکنند و اکنون نیز به افکار عمومی دنیا دروغ می گویند در حالی که مگر می شود آثار این ضربه موشکی را پنهان کرد.

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی  اظهار کرد: ممکن است آنها از لحاظ صنایع دفاعی و نظامی بالا باشند اما آنها اهل مقاومت و مبارزه نیستند و توانایی مقابله با انقلاب اسلامی را ندارند.

وی با بیان اینکه اراده سیاسی زدن از قدرت تخریب موشک بالاتر است، افزود: در هیچ کشوری اراده سیاسی برای زدن آمریکا وجود ندارد و این موشک زنی و اراده سیاسی که در واقع جمهوری اسلامی به دنیای استکبار سیلی زد، برای ما قدرت ملی تولید کرد.

سید تاج الدینی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری ، تصریح کرد: امروز تکلیف است که در همه عرصه ها قوی شویم و در این زمینه مردم نقش تعیین کننده ای دارند.

مسئول کانون بازنشستگان سپاه شهدا آذربایجان غربی  به موضوع انتخابات نیز اشاره ای داشت و گفت: در انتخابات همه وظیفه دارند برای مشارکت و حضور حداکثری توام با انتخاب اصلح تلاش کنند.

وی با بیان اینکه معیارهای انتخاب اصلح  را مقام معظم رهبری تعیین کرده اند، تصریح کرد: باید مجلس در تراز انقلاب شکل بگیرد و باید برای تشکیل مجلس کارآمد و انقلابی تلاش کرد.

سید تاج الدینی با اشاره به اینکه رسالت پاسداری و استمرار رسالت پاسداری تمامی ندارد، گفت: باید نماینده ای مثل شهید باکری، سردار سلیمانی انتخاب کنیم با کسی که راحت طلب است نمی توان به کشور خدمت کرد.

وی گفت: ما مدیون کسانی هستیم که بهترین روزها را فدای انقلاب کرده اند، جنگ و سختی دیده اند، ما مدیون جانبازها هستیم.

  باید در صحنه های مختلف انقلاب، هوشیاری و بصیرت داشت

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این مراسم با اشاره به فتنه های آخرالزمان، اظهار کرد: امروز فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارهای جنگ نرم دشمنان، ابزار گناه را فراهم کرده است.

حجت الاسلام عسگر امامی با تاکید بر اینکه باید به موضوع عبادت و معنویت  اهمیت بسزایی دهیم، گفت: در جنگ نرم دشمنان؛ هر یک از ما وظیفه ای سنگین و مهم داریم که باید به آن عمل کنیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما مقدمه ساز ظهور و انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است، افزود:  امروز هدف دشمنان مقابله با فرهنگ مقاومت بوده و می خواهد اهداف انقلاب محقق نشود ولی فکر و خیال خامی است.

امامی هم چنین با تاکید بر لزوم بصیرت و هوشیاری، تصریح کرد: باید در صحنه های مختلف انقلاب، هوشیاری و بصیرت داشته و مراقب توطئه های دشمنان باشیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

خریداری ۲۵ هزار تن سیب آذربایجان غربی توسط وزارت صمت/ یک سوم سیب کشور در آذربایجان غربی تولید می شود

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید ۲۵ هزار تن از محصول سیب استان را خریداری کرده…

درآمدهای آذربایجان‌غربی دارای رشد ۱۹ درصدی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان…

حضور ۱۰ تیم در نخستین رویداد رقابتی فضای مجازی آذربایجان‌غربی

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…