کد خبر: 286223

تاریخ انتشار: ژانویه 10, 2020

امام جمعه میاندوآب:

دولت هرچه سریعتر گام پنجم را اجرایی کند/ انتقام سخت تا خروج آمریکا از منطقه ادامه دارد/ سیلی سپاه ابهت پوشالی آمریکا را در هم کوبید/ اخلاص، شجاعت و تدبیر از برجسته ترین ویژگی های حاج قاسم بود

امام جمعه میاندوآب گفت: حاج اسماعیل قاآنی، حاج قاسم دوم بوده و انتقام سخت نیز مرحله به مرحله تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه خواهد داشت.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: حاج قاسم محبوب قلوب مردم بود و دلربایی می کرد.

امام جمعه میاندوآب افزود: اخلاص، شجاعت و تدبیر از مهم ترین ویژگی های حاج قاسم بود که مقام معظم رهبری به آنها اشاره کردند و همین دلیل محبوب قلوب مردم و دلربایی ایشان بود.

وی با بیان اینکه قطعا تاثیر شهادت حاج قاسم از خود حاج قاسم کمتر نخواهد بود، گفت: حاج اسماعیل قاآنی، حاج قاسم دوم بوده و انتقام سخت نیز مرحله به مرحله تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه خواهد داشت.

حسن زاده تصریح کرد: در حالی که در دنیا کسی جرات تو گفتن به آمریکا را ندارد، ایران اسلامی موشک های خود را در مجهزترین پایگاه آمریکا در منطقه فرود آورد و امریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

امام جمعه میاندوآب افزود: ما ملت شهادتیم و از شهادت نمی هراسیم و باید این روحیه انقلابی که همان روحیه اول انقلاب است را باید حفظ کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایتمداری خود را نشان دادند، گفت: بر مسئولان وظیفه است تا به وظیفه خود عمل کنند.

حسن زاده با اشاره به اینکه استکبار یا تهدید می کند یا تطمیع و اغوا، افزود: کار دشمن این است که از یک سو تهدید کند و از سوی دیگر حرف از مذاکره بزند و لذا باید هوشیار باشیم.

وی تاکید کرد: آمریکای جنایتکار ایران را بداند که اگر کوچکترین حرکتی انجام دهد، پاسخ های محکم تر و ویران کننده تری دریافت خواهد کرد.

امام جمعه میاندوآب با تقدیر از حضور پرشور مردم در نقاط شهری و روستایی میاندوآب در پاسداشت مقام شامخ شهدا و شهید سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی؛ تصریح کرد: مردم نشان دادند که قدرشناس بوده و ارزش و ضدارزش را می شناسند.

وی با تقدیر و حمایت از پاسخ موشکی ایران به جنایت تروریست ها؛ افزود: این قدرت موشکی را مدیون شهید طهرانی مقدم ها هستیم.

امام جمعه میاندوآب هم چنین به اقدامات متقابل دولت و مجلس و شورای نگهبان در مقابل جنایت تروریست ها اشاره کرد و گفت: دولت باید سریعا گام پنجم را اجرایی کند.

حسن زاده با اشاره به سالروز تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ اظهار کرد: از شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز انتظار داریم مانند سپاه،دولت و مجلس در مقابل جنایت تروریستی آمریکا موضع گیری و اقدامات لازم را انجام دهد.

امام جمعه با بیان اینکه در ایام فاطمیه قرار داریم؛ گفت: از مردم عزیز درخواست داریم مجالس عروسی و… را به بعد از ایام فاطمیه موکول کنند.

وی با بیان اینکه هرکس عبد خدا باشد همه عبد او می شوند، افزود: راه نفوذ در دلها بندگی واقعی خداست.

حسن زاده با اشاره به اینکه بندگی خدا نمایش بردار نیست، گفت: باید از نمایش و ادا در آوردن و بازی در بندگی خدا بپرهیزیم و تنها هدف ما جلب رضایت خدا باشد و در نظر داشته باشیم که این دنیا، دنیای عمل است نه بازی و نمایش و از دروغگویی و تهمت و غیبت بپرهیزیم.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه فرد دروغگو به درد کشور و شهر نمی خورد، اظهار کرد: کسی که دروغ می گوید از بندگی خدا فاصله گرفته است و لذا باید مراقب و هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

نماز نباید در ادارات مظلوم واقع شود/نماز گره گشای بسیاری از مشکلات فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان نباید اجازه دهند تا نماز در ادارات مظلوم واقع شود بلکه باید…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…