کد خبر: 286223

تاریخ انتشار: ژانویه 10, 2020

امام جمعه میاندوآب:

دولت هرچه سریعتر گام پنجم را اجرایی کند/ انتقام سخت تا خروج آمریکا از منطقه ادامه دارد/ سیلی سپاه ابهت پوشالی آمریکا را در هم کوبید/ اخلاص، شجاعت و تدبیر از برجسته ترین ویژگی های حاج قاسم بود

امام جمعه میاندوآب گفت: حاج اسماعیل قاآنی، حاج قاسم دوم بوده و انتقام سخت نیز مرحله به مرحله تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه خواهد داشت.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: حاج قاسم محبوب قلوب مردم بود و دلربایی می کرد.

امام جمعه میاندوآب افزود: اخلاص، شجاعت و تدبیر از مهم ترین ویژگی های حاج قاسم بود که مقام معظم رهبری به آنها اشاره کردند و همین دلیل محبوب قلوب مردم و دلربایی ایشان بود.

وی با بیان اینکه قطعا تاثیر شهادت حاج قاسم از خود حاج قاسم کمتر نخواهد بود، گفت: حاج اسماعیل قاآنی، حاج قاسم دوم بوده و انتقام سخت نیز مرحله به مرحله تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه خواهد داشت.

حسن زاده تصریح کرد: در حالی که در دنیا کسی جرات تو گفتن به آمریکا را ندارد، ایران اسلامی موشک های خود را در مجهزترین پایگاه آمریکا در منطقه فرود آورد و امریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

امام جمعه میاندوآب افزود: ما ملت شهادتیم و از شهادت نمی هراسیم و باید این روحیه انقلابی که همان روحیه اول انقلاب است را باید حفظ کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایتمداری خود را نشان دادند، گفت: بر مسئولان وظیفه است تا به وظیفه خود عمل کنند.

حسن زاده با اشاره به اینکه استکبار یا تهدید می کند یا تطمیع و اغوا، افزود: کار دشمن این است که از یک سو تهدید کند و از سوی دیگر حرف از مذاکره بزند و لذا باید هوشیار باشیم.

وی تاکید کرد: آمریکای جنایتکار ایران را بداند که اگر کوچکترین حرکتی انجام دهد، پاسخ های محکم تر و ویران کننده تری دریافت خواهد کرد.

امام جمعه میاندوآب با تقدیر از حضور پرشور مردم در نقاط شهری و روستایی میاندوآب در پاسداشت مقام شامخ شهدا و شهید سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی؛ تصریح کرد: مردم نشان دادند که قدرشناس بوده و ارزش و ضدارزش را می شناسند.

وی با تقدیر و حمایت از پاسخ موشکی ایران به جنایت تروریست ها؛ افزود: این قدرت موشکی را مدیون شهید طهرانی مقدم ها هستیم.

امام جمعه میاندوآب هم چنین به اقدامات متقابل دولت و مجلس و شورای نگهبان در مقابل جنایت تروریست ها اشاره کرد و گفت: دولت باید سریعا گام پنجم را اجرایی کند.

حسن زاده با اشاره به سالروز تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ اظهار کرد: از شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز انتظار داریم مانند سپاه،دولت و مجلس در مقابل جنایت تروریستی آمریکا موضع گیری و اقدامات لازم را انجام دهد.

امام جمعه با بیان اینکه در ایام فاطمیه قرار داریم؛ گفت: از مردم عزیز درخواست داریم مجالس عروسی و… را به بعد از ایام فاطمیه موکول کنند.

وی با بیان اینکه هرکس عبد خدا باشد همه عبد او می شوند، افزود: راه نفوذ در دلها بندگی واقعی خداست.

حسن زاده با اشاره به اینکه بندگی خدا نمایش بردار نیست، گفت: باید از نمایش و ادا در آوردن و بازی در بندگی خدا بپرهیزیم و تنها هدف ما جلب رضایت خدا باشد و در نظر داشته باشیم که این دنیا، دنیای عمل است نه بازی و نمایش و از دروغگویی و تهمت و غیبت بپرهیزیم.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه فرد دروغگو به درد کشور و شهر نمی خورد، اظهار کرد: کسی که دروغ می گوید از بندگی خدا فاصله گرفته است و لذا باید مراقب و هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

مردم به وسیله هشتگ‌ها به جنگ با کرونا رفتند/ اختصاص هشتگ ویژه در توییتر برای پاسخ‌های سیاستمداران

در شرایطی که برخی فعالان شبکه‌های اجتماعی عمر هشتگ ها را تمام شده می‌دانستند اما کاربران شبکه اجتماعی توییتر با…

بستری ۸۰ نفر از بیماران کرونایی آذربایجان‌غربی در بخش آی.سی.یو

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، با اشاره…

شهسواری
پیام تسلیت فرمانده سپاه شهداء در پی درگذشت امام جمعه چهاربرج

فرمانده سپاه شهداء با صدور پیامی درگذشت…

گزارش

کرونا بدر به جای ۱۳ بدر

وظیفه داریم تا به جای رفتن به طبیعت در خانه بمانیم و به جای 13 بدر، کرونا را از کشور…

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه…

پوستر | ائتلاف كرونا و تلويزيون‌های بيگانه

پوستری با عنوان ائتلاف کرونا و رسانه…

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات…

یادداشت

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب يا خونسردي درآوردن، بر احتياط تاكيد كنند، به جاي انگشت گذاشتن بر موارد…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…