کد خبر: 286210

تاریخ انتشار: ژانویه 9, 2020

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

گفتمان مقاومت دشمن را عقب رانده است/ سردار سلیمانی از عاشورا و فرهنگ مقاومت درس گرفته بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: فرهنگ مقاومت یعنی ایمان به خدا، اراده و یعنی اینکه زیر بار ظلم نمی رویم و از مظلومان دفاع می کنیم و این همان اندیشه سردار سلیمانی هاست.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ امروز در مراسم گرامیداشت شهادت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر باروق، اظهار کرد:  حزب الله لبنان، حشد الشعبی و… به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی و با تاسی از فرهنگ مقاومت در مقابل توطئه های دشمنان ایستادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه دشمن با برنامه ریزی به میدان آمده بود، افزود: در راستای این نقشه و برنامه ریزی بود که داعش را ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه اگر محور مقاومت نبود دشمن عقب رانده نمی شد و شکست نمی خورد؛ گفت: اگر گروه های مقاومت فعال نمی شد، قطع یقین دشمن به پیش می رفت و به اهداف خود می رسید ولی فرهنگ مقاومت در مقابلشان ایستاد و آنها را عقب راند.

پالهنگ تصریح کرد: فرهنگ مقاومت یعنی ایمان به خدا، اراده و یعنی اینکه زیر بار ظلم نمی رویم و از مظلومان دفاع می کنیم و این همان اندیشه سردار سلیمانی هاست.

وی با بیان اینکه تفکر سردار سلیمانی یعنی اینکه روی مسئله قدس حساس باشیم، افزود: برای این فرهنگ مقاومت، ایثار و از خودگذشتگی و روی پای خود ایستادن هزینه داده ایم و شهید تقدیم کرده ایم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال توطئه وایجاد اختلاف و تفرقه هستند، تصریح کرد: تفکر مقاومت و ایران اسلامی در مقابل تفرقه افکنی آنها قرار داشته و می ایستد و در واقع تفکر ما در نقطه مقابل آن قرار دارد.

وی با بیان اینکه تمامیت ارضی سوریه، عراق و یمن و فلسطین یعنی تمامیت ارضی ما، اظهار کرد: آنها با توطئه خاورمیانه جدید به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی منطقه بودند و لذا مسلمانان باید در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه طرفداری از کشورهای مظلوم دیگر راهبرد ما است، افزود: این فرهنگ مقاومت، و فرهنگ عدالت خواهی برای ما یک عزت و آبرو است.

پالهنگ تصریح کرد: حضور فرهنگ مقاومت و سردار سلیمانی در کشورهای اسلامی مانند عراق و سوریه به درخواست خود آنها بوده است اما آمریکا با تمام قلدری و نیز با ایجاد گروه های تروریستی مانند داعش در عراق و سوریه حضور یافته بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی در مقابل گروه تروریستی وحشی داعش ایستاد و آن را نابود ساخت، افزود: فرهنگ سردار سلیمانی ها در مقابل جنایات این گروه که برای تحریف اسلام آمده بود و عامل استکبار بود، ایستاد.

پالهنگ افزود: امروز همه ما در قبال خون شهید سلیمانی و دفاع از فرهنگ مقاومت وظیفه داریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه به انتقام سخت از آمریکای جنایتکار و مواضع گروههای مقاومت در این زمینه اشاره و اظهار کرد:  سید حسن نصرالله به خوبی بیان کردند که کفش سردار سلیمانی از سر ترامپ باارزش تر است.

وی با بیان اینکه باید اتحاد و وحدت داشته باشیم، افزود: دشمنان به دنبال اختلاف بوده و لازمه اصلی امروز اتحاد و وحدت مردم و مسئولان است و از سوی دیگر باید قدردان این ملت بوده و فریب توطئه دشمنان را نخوریم.

پالهنگ با اشاره به اعتراف دشمنان به عدم دست یابی به اهدافشان؛ گفت: آنها تریلیونها دلار هزینه کردند ولی طرفی نبستند و این ایران اسلامی است که پیروز صحنه های مختلف بوده است.

وی با اشاره به موضوع انتخابات و با بیان اینکه وظیفه ما مشارکت حداکثری در انتخابات است، اظهار کرد: تک تک مردم وظیفه دارند با بصیرت و توام با انتخاب اصلح در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

خریداری ۲۵ هزار تن سیب آذربایجان غربی توسط وزارت صمت/ یک سوم سیب کشور در آذربایجان غربی تولید می شود

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تنظیم بازار شب عید ۲۵ هزار تن از محصول سیب استان را خریداری کرده…

درآمدهای آذربایجان‌غربی دارای رشد ۱۹ درصدی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان…

حضور ۱۰ تیم در نخستین رویداد رقابتی فضای مجازی آذربایجان‌غربی

نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…