کد خبر: 286020

تاریخ انتشار: ژانویه 1, 2020

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب خبر داد؛

برپایی نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی زنان روستایی در میاندوآب /۱۶ صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در میاندوآب در حال فعالیت هستند

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: در این شهرستان ۱۶ صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی با ۴۵۶  نفر عضو و اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، در حال فعالیت هستند.

علی دیانتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به برپایی نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی زنان روستایی شهرستان میاندوآب، اظهار کرد:این نمایشگاه با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی امروز در محل حسینیه روستای علیبگلو گشایش یافت.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: این نمایشگاه در ۱۱ غرفه شامل گلیم و فرش، عرقیات گیاهی، گیاهان دارویی، انواع ترشی و مربا، خشکبار، صابون، رب خانگی، فراورده های لبنی، نان، عروسک، بافتنی و …. برپا شده است.

وی گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه، معرفی دستاوردهای زنان روستایی و توانمندسازی این قشر از جامعه، توسعه اشتغالزایی، رونق اقتصاد و تغییر معیشت خانوارهاي روستایی در راستای احیاء دریاچه ارومیه است.

دیانتی با اشاره به فعالیت ۱۶ صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در میاندوآب، تصریح کرد: این صندوق ها با  ۴۵۶  نفر عضو و اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، در حال فعالیت هستند.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: ۱۱ صندوق از این تعداد تسهیلات دریافت نموده و دریافت اعتبار پنج صندوق نیز در حال طی مراحل اداری و در دو روستای دیگر نیز در حال راه اندازی است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

نماز نباید در ادارات مظلوم واقع شود/نماز گره گشای بسیاری از مشکلات فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان نباید اجازه دهند تا نماز در ادارات مظلوم واقع شود بلکه باید…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…