کد خبر: 285835

تاریخ انتشار: دسامبر 19, 2019

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی:

نگاه ویژه سازمان برنامه و بودجه برای ارتقا شاخص های سلامت/میاندوآب به قطب ارائه خدمات برتر در جنوب آذربایجان غربی تبدیل می شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی گفت: در مطالعات طرح آمایش استانی، شهرستان میاندوآب به عنوان مرکز جنوب استان برای ارائه خدمات برتر در نظر گرفته شده است.

به گزارش زرین خبر، ناصر حضرتی پر در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب با بیان اینکه حوزه بهداشت و درمان یکی از شاخص های مهم برای مسئولان استانی است، اظهار کرد: هم برای مسئولان ارشد استان و هم برای سازمان برنامه و بودجه، بخش بهداشت و درمان در کنار سایر شاخص های توسعه برای ارتقا مهم و مدنظر بوده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی با بیان اینکه تمام توان ما برای ارتقا شاخص ها بوده است، گفت: در داخل استان از نابرابری و عدم توازن بین شهرستان ها رنج می بردیم و شکاف آذربایحان غربی با میانگین استان های برخوردار نیز دیگر موردی بود که در این زمینه با آن مواجه بودیم.

وی افزود: با توجه به شرایط در چند سال اخیر به این موضوع اهمیت داده و منابع اعتباری را در این زمینه اختصاص دادیم که یکی از مهم ترین فصول؛ فصل بهداشت و درمان بود و این مسیر را نیز ادامه می دهیم.

حضرتی پر تصریح کرد: تلاش می کنیم شهرستان هایی که سرانه تخت در آن ها نسبت به میانگین استانی پایین است را ارتقا داده و فضای مناسب درمانی را تامین کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی اظهار کرد: در مطالعات طرح آمایش استانی نیز شهرستان میاندوآب به عنوان مرکز جنوب استان برای ارائه خدمات برتر در نظر گرفته شده که حوزه بهداشت و درمان یکی از این موارد است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

نماز نباید در ادارات مظلوم واقع شود/نماز گره گشای بسیاری از مشکلات فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان نباید اجازه دهند تا نماز در ادارات مظلوم واقع شود بلکه باید…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…