کد خبر: 285661

تاریخ انتشار: دسامبر 1, 2019

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

رمز موفقیت ما پیروی و تبعیت از تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت:اتحاد، همدلی و انسجام و تبعیت از رهبری از ضروریات امروز کشور است که همه مسئولان ادارات و نهادها و مردم باید به آن توجه داشته و نقشه و توطئه شوم و پلید شیاطین استکباری را نقش بر آب کنند.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ امروز در نشست روشنگری اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب با تاکید بر لزوم بصیرت و هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته همواره هوشیاری و بصیرت خود را با حضور در صحنه های مختلفی که نظام نیاز داشته است به نمایش گذاشته اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به فتنه انگیزی دشمنان و حوادث اخیر در کشور، افزود: مردم با درایت رهبری و هوشمندی و بصیرت؛ صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

وی گفت: حضور مردم در صحنه و راهپیمایی های میلیونی خودجوش در این ایام که مصادف با هفته بسیج نیز بود، نمایش بیعت دوباره مردم با امام و رهبری و شهدا بود.

پالهنگ در ادامه با تاکید بر اتحاد و انسجام ملی، تصریح کرد: اتحاد، همدلی و انسجام و تبعیت از رهبری از ضروریات امروز کشور است که همه مسئولان ادارات و نهادها و مردم باید به آن توجه داشته و نقشه و توطئه شوم و پلید شیاطین استکباری را نقش بر آب کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با تشریح ابعاد مختلف ناآرامی ها و اعتشاشات اخیر در کشور، اظهار کرد: صحنه گردان و پشت صحنه این اغتشاشات و گروههای فعال در آشوب های اخیر از حمایت دلارهای کثیف سعودی و صهیونیستی و آمریکایی برخوردار بودند.

وی افزود: عوامل خارجی فتنه انگیزی ها با راهبرد ترکیبی و با استفاده از همه ابزارهای مادون جنگی استکبار جهانی به مواجهه با ملت و نظام اسلامی پرداخته و برای براندازی گام به میدان گذاشته بودند ولی به مصداق آیه قرآنی، خداوند مکر و حیله آنها را به خودشان برگرداند.

پالهنگ هم چنین با اشاره به برپایی نمایشگاه توانمندی های بسیج در عرضه و تولید محصولات بومی ومحلی، گفت: باید به توانمندی داخلی توجه داشت و نمایشگاه بسیج در شهرستان میاندوآب نشان داد که ظرفیت بسیج و بسیجیان در این زمینه بالا بوده و همه باید پای کار باشند تا شاهد پیشرفت و بهبود وضعیت باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به مقوله امنیت اشاره و اظهار کرد: ما امنیت خود را مدیون خون شهدا و رزمندگانی هستیم که در مرزها با انواع سختی ها از امنیت و آرامش ما مرزبانی می کنند و باید قدردان آن باشیم.

انتهای پیام/

Likes(1)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…