کد خبر: 285586

تاریخ انتشار: نوامبر 27, 2019

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب خبر داد؛

معرفی ۱۸۷ واحد متخلف صنفی و غیرصنفی میاندوآب به اداره تعزیرات حکومتی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب گفت: در یک ماه گذشته تعداد یک هزار و ۴۷۱ واحد صنفی و غیرصنفی در این شهرستان مورد بازرسی قرار گرفته و برای ۱۸۷ واحد متخلف برگ گزارش تکمیل شده است.

به گزارش زرین خبر، رحمان درفشی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب با اشاره به اقدامات انجام گرفته در یک ماه گذشته برای کنترل و نظارت بر بازار، اظهار کرد: در یک ماه گذشته تعداد یک هزار و ۴۷۱ واحد صنفی و غیرصنفی مورد بازرسی قرار گرفته اند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب با اشاره به تکمیل گزارش بازرسی برای ۱۸۷ واحد صنفی و غیرصنفی به ارزش ۳۴۸ میلیون ریال، گفت: عناوین تخلفاتی این واحدها شامل گرانفروشی،کم فروشی، عرضه و نگهداری کالای قاچاق, عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب و تقلب بود که گزارش مربوطه تکمیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۳۳۱ مورد بازرسی از نانوایان سطح شهر نیز انجام گرفته است، افزود: در این زمینه نیز ۹۴ پرونده به ارزش ۱۵۹ میلیون ریال با عناوین تخلفاتی شامل گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه تکمیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

درفشی به اقدامات این اداره در حوزه مبارزه با قاچاق در یک ماه گذشته اشاره و تصریح کرد: در این زمینه نیز ۸۸ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته و برای چهار واحد صنفی برگ گزارش بازرسی تکمیل شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب با اشاره به تشدید نظارت مستمر بر بازار بعد از اصلاح قیمت بنزین، اظهار کرد: در این مدت ۲۱۶ واحد صنفی و غیرصنفی وپایانه های مسافربری مورد بازرسی قرار گرفته اند که در این راستا برای ۲۷ واحد متخلف برگ گزارش به ارزش ۶۳ میلیون ریال با عناوین مختلف تکمیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

جولان افزایش قیمت‌ها در روزهای کرونایی بازار/ سفره‌هایی که با هجوم ویروس گرانی کوچک شدند

بازار کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم در این روزهای کرونایی با نوسان و افزایش بی ضابطه قیمت روبه‌رو…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…