کد خبر: 285476

تاریخ انتشار: نوامبر 24, 2019

تولیدکنندگان فرماندهان عرصه جنگ اقتصادی هستند/دشمن دست از پا خطا کند با واکنش و مجازات سختی مواجه می شود

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: دشمن می داند که اگر دست از پا خطا کند با واکنش و مجازات سختی مواجه می شود.

به گزارش زرین خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار مجید ارجمندفر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در میاندوآب، اظهار کرد: ما امنیت خود را مدیون خون شهدا هستیم و به برکت خون شهدا کشور ما عزیز و مقتدر و قدرتمند شده است و نباید از این موضوع غفلت کنیم.

جانشین قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ما زیر سلطه دشمنان مانند آمریکا و انگلیس بودیم و تمام ذخایر زیرزمینی ما در دست آنها بود، گفت: به برکت خون شهدا یک وجب از خاک ما در هشت سال دفاع مقدس به دست دشمنان نیفتاد و امروز چون این کشور را از دست دشمنان گرفته‌ایم، آنها از دست ما عصبانی و زخمی هستند.

وی با اشاره به اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، برای انتصاب و یا یک جابجایی باید حاکمان آمریکا نظر می دادند، افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، کشورهای مظلوم عزیز می شوند.

سردار ارجمندفر با بیان اینکه در کشور ضعف مدیریت هایی داریم، تصریح کرد: وقتی به گذشته نگاه می کنیم می بینیم که به برکت وجود انسانهای آزاده و شما بسیجیان خیلی رشد کرده ایم.

جانشین قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) با اشاره به دشمنی دشمنان با دین، افزود: دشمن از قدرت اسلام ضربه خورده است و لذا در تلاش است تا این قدرت را از ما بگیرد.

وی امنیت را از مهم ترین مولفه های قدرت عنوان کرد و گفت: امنیت از بالاترین نعمات الهی است و اگر امنیت در جامعه ای نباشد، هیچ کار مثبتی نمی توان انجام داد.

سردار ارجمندفر با اشاره به وضعیت کشور سوریه و خساراتی که داعش و دشمنان جبهه مقاومت به بار آوردند، افزود: امروز روحیه بسیجی و ایثار و گذشت و فداکاری جهانی شده و هر جایی این روحیه جاری و ساری شود، می توان در مقابل قدرتمندترین قدرت ها ایستاد.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت درس ایثار و شهادت و ایستادگی را از شهدا یاد گرفته اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تولیدکنندگان فرماندهان عرصه جنگ اقتصادی هستند، تصریح کرد: امروز عرصه اقتصاد به عرصه جنگ تبدیل شده است ودشمن می خواهد در این عرصه به اهداف خود دست یابد و ان را به مقوله امنیت گره بزند.

سردار ارجمندفر با بیان اینکه امروز امنیت پایدار در مرزهای ما برقرار بوده و رزمندگان اسلام در قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) درراستای حفظ این امنیت تلاش می کنند، اظهار کرد: دشمن می داند که اگر دست از پا خطا کند با واکنش و مجازات سختی مواجه می شود.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به اینکه نگاه قرارگاه حمزه به امنیت فقط نظامی نیست، گفت: ما در مرزها کاملا اشراف داشته و امنیت را مردمی کرده ایم.

وی به پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) اشاره کرد و افزود: از سال ۹۰ بیش ازز ۱۱ هزار و ۵۰۰ پروژه محرومیت زدایی افتتاح و امسال بیش از یک هزار و ۵۰۰ سری جهازیه اهدا شده و بیش از سه هزار مساکن مددجویی کمیته امداد و بهزیستی نیز تکمیل و یا در دست احداث است.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…