کد خبر: 285253

تاریخ انتشار: نوامبر 14, 2019

پایان گازرسانی به روستاها تا پایان دولت دوازدهم/ تلاش در راستای توسعه باید بدون توجه به جناح‌بندی‌ها انجام شود/ اگر مشکلی وجود دارد به خاطر کم‌کاری مدیران است

معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) میاندوآب گفت: گازرسانی به روستاها تا پایان دولت به پایان می‌رسد.

به گزارش زرین خبر، «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهور امروز در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) میاندوآب گفت: دولت از هر جناحی بابد در راستای توسعه و تامین نیازهای مردم و زیربناهای لازم تلاش کند.

وی با بیان اینکه امنیت لازمه توسعه است، افزود: یرساخت های بهتر موجب امنیت پایدار می‌شود که مقوله اصلی و لازمه توسعه پایدار است.

جهانگیری با اشاره به اینکه مرزداران ما مردمی هستند که در شهرها و روستاهای مرزی حضور دارند، گفت: مردم و در کنار آن‌ها هم نیروهای مسلح زحمتکش اعم از سپاه، ارتش، ناجا و سربازان گمنام امام زمان(عج) به عنوان حافظان امنیت هستند.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: فرهنگ و تمدن اصیل کشور در کنار توسعه و امنیت پایدار نشان می‌دهد که اگر مشکلی وجود دارد بخاطر کم‌کاری مدیران بوده است.

وی افزود: برخلاف تمام فشارها و تهدیدات، اقدامات بسیاری در کشور انجام شده و در سال‌های مختلف با وجود تحریم‌ها و تهدیدات علیه ایران، شاهد روند رشد و توسعه بوده‌ایم.

جهانگیری با بیان اینکه گاهی اوقات ما ناشکری می کنیم، اظهار کرد: چرا باید برای خارج کردن دیگری از صحنه به جان هم بیفتیم و در داخل درگیر باشیم؟

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: ما هم اکنون در اوج تحریم‌ها بنزین صادر می‌کنیم و نباید اجازه تفکر غلط مبنی بر اثرگذاری فشارها را بدهیم.

جهانگیری اظهار کرد: در هر زمینه‌ای شاهد پیشرفت و توسعه هستیم، سرمایه فقط نفت و معدن نیست بلکه نیروهای صادق و کاربلد اصلی‌ترین سروایه و دلیل پیشرفت هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید قدر مدیران خود را بدانیم، افزود: باید قدردان مدیران باشیم، اتفاقاتی که در کشور حتی در روستاها در زمینه توسعه و عمران رخ داده بی سابقه است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه گازرسانی به روستاها تا پایان دولت به پایان می‌رسد؛ گفت: مشکلات آبی در روستاها رفع شده و همچنان در حال اجرای پروژه‌های توسعه محور هستیم.

جهانگیری با تاکید بر اینکه طرح‌های مفید برای مردم در زمینه توسعه باید به پایان برسند، افزود: استدلال‌های مختلف به منظور معطل ماندن درست نیست.

وی اظهار کرد: طرح‌های توسعه محور در غرب کشور با توان در حال اجرا است و تقریبا طرح‌های آبی، خاکی در منطقه به پایان رسیده است.

معاون اول رئیس جمهور به شهر میاندوآب و رودخانه های این شهرستان اشاره کرد و گفت: باید اقداماتی انجام شود که مسیر زرینه رود در داخل شهر میاندوآب بهبود یافته و با کمک وزارت کشور و توسط شهرداری نسبت به اصلاح و بهبود وضعیت این مسیر اقدام شود.

جهانگیری با بیان اینکه در حوزه صنعت باید به چنین مناطقی توجه شده و نسبت به بررسی‌های میدانی اقدام شود، افزود: این منطقه پتانسیل قوی معدنی دارد و باید نسبت به پیگیری و بکارگیری ظرفیت‌های ویژه توجه شود

وی افزود: پروژه پتروشیمی میاندوآب باید به پایان برسد چراکه بعد از اجرای ۹۷ درصد، دیگر معطل ماندن آن مفهومی ندارد.

معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد:  در حوزه بیمارستانی و درمان، خدمت رسانی و تامین نیازهای مردم اندازه هزاران سخنرانی اثرگذار است و باید به این سمت حرکت کنیم

جهانگیری تصریح کرد: قدرت اجرایی مدیران قادر به تامین کمبود درآمدها است چراکه مدیر دارای صلاحیت می‌تواند اقدامات خوبی انجام دهد.

وی هم چنین با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح ۴۵ هزار تخت بیمارستانی بازسازی و ۲۶ هزار تخت جدید اضافه شد، افزود: طرح پوشش اجباری بیمه درمانی جزو بهترین و موثرترین اقداماتی است که در حوزه درمان اجرا می‌شود و باید قدردان اجرای این طرح باشیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهسواریپیام تسلیت فرمانده سپاه شهداء در پی درگذشت امام جمعه چهاربرج

فرمانده سپاه شهداء با صدور پیامی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت.

گزارش

کرونا بدر به جای ۱۳ بدر

وظیفه داریم تا به جای رفتن به طبیعت در خانه بمانیم و به جای 13 بدر، کرونا را از کشور…

تولید ۱۰ هزار ماسک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای در میاندوآب

یکی از آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه…

پوستر | ائتلاف كرونا و تلويزيون‌های بيگانه

پوستری با عنوان ائتلاف کرونا و رسانه…

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات…

یادداشت

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب يا خونسردي درآوردن، بر احتياط تاكيد كنند، به جاي انگشت گذاشتن بر موارد…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…