شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹ 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17855×
سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به 1.4 رسید/ وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است
23 آبان 1398 - 13:10
شناسه : 285264
1

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت: با افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به 1.4 رسید.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، آئین افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه الزهرا(س) و کلینیک تخصصی این بیمارستان با حضور معاون اول رئیس جمهور و جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است

حجت‌الاسلام و المسلمین «حمید حسن‌زاده» امام جمعه میاندوآب در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه الزهرا(س) شهرستان گفت: پشت سر هر فرد زحمتکشی حرف و حدیث زیاد می‌شود، معاون اول باید از مدیران زحمتکش حمایت کند.

امام جمعه میاندوآب افزود: همدلی و همزبانی واقعی در میان مسئولان میاندوآب وجود دارد و همه بعنوان سربازان ولایت خدمت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است، گفت: وضعیت راه‌های مواصلاتی آذربایجان‌غربی نیازمند مساعدت دولت است چراکه برخی جاده‌ها به قتلگاه تبدیل شده است.

حسن زاده هم چنین از استاندار آذربایجان غربی تمجید تقدیر کرد و افزود: از استاندار خوش‌تیپ، خوشگل و خوش‌کار تشکر میکنم که زحمات زیادی برای بهبود وضعیت کشیده است!

امام جمعه میاندوآب در ادامه با بیان اینکه تعریف میاندوآب را باید از شهدایی نظیر باکری‌ها، صیاد شیرازی و دیگر شهدای این منطقه دانست، اظهار کرد: بعنوان رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تعجب کردم که جمعیت با وجود تمام حواشی و سیاهنمایی دشمنان، بیشتر از گذشته حضور داشتند.

وی افزود: بیکاری جوانان شهر و نیز عدم فعالیت کارخانجات نظیر پتروشیمی شهرستان نیازمند توجه ویژه دولت است.

امیدواریم دولت همین گونه خوب پیش برود

«جهانبخش محبی نیا» نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در مجلس، نیز در این مراسم در سخنانی اظهار کرد: برادر شهید بودن معاون اول رئیس جمهور، استاندار آذربایجان غربی و فرماندار میاندوآب یک تقارن مبارک و پربرکت است!

وی با اشاره به اینکه قدردان حضور مسئولان و به ویژه وزیر اهل کاشان بهداشت هستیم، افزود:باور کنید از اینکه در میاندوآب هستید خیلی خوشحالم.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت در این دوره اقدامات خوبی داشته که امیدواریم همچنان همین‌گونه پیش برود.

محبی نیا گفت: استاندار آذربایجان غربی سرآمد استانداران است و بخاطر عمران و آبادانی بیشتر در استان باید کمک حال وی باشیم.

وی افزود: عدم فهم صحیح مسائل بین‌الملل توسط کاخ سفید و اروپا باعث وضعیت ناگوار امروز است و در مقابل آن شاهد هستیم که جمهوری اسلامی با تکیه بر وحدانیت سرافراز و موفق است.

سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به 1.4 رسید

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه بهداشت و درمان، گفت: با افتتاح فاز دوم این بیمارستان تعداد تختهای شهرستان به ۳۶۰ تخت رسید.

سهراب حیدری افزود: قبل افتتاح این پروژه سرانه تخت شهرستان ۹ دهم به ازای  یک هزار نفر بود که با افتتاح پروژه سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به 1.4 رسید.

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت شهرستان 22مرکز جامع سلامت و 11 خانه بهداشت وجود دارد که به بیش از 400 هزار نفر ارائه خدمات می شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.