کد خبر: 285264

تاریخ انتشار: نوامبر 14, 2019

سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به ۱٫۴ رسید/ وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت: با افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به ۱٫۴ رسید.

به گزارش زرین خبر، آئین افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه الزهرا(س) و کلینیک تخصصی این بیمارستان با حضور معاون اول رئیس جمهور و جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است

حجت‌الاسلام و المسلمین «حمید حسن‌زاده» امام جمعه میاندوآب در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه الزهرا(س) شهرستان گفت: پشت سر هر فرد زحمتکشی حرف و حدیث زیاد می‌شود، معاون اول باید از مدیران زحمتکش حمایت کند.

امام جمعه میاندوآب افزود: همدلی و همزبانی واقعی در میان مسئولان میاندوآب وجود دارد و همه بعنوان سربازان ولایت خدمت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت راههای مواصلاتی استان نیازمند توجه است، گفت: وضعیت راه‌های مواصلاتی آذربایجان‌غربی نیازمند مساعدت دولت است چراکه برخی جاده‌ها به قتلگاه تبدیل شده است.

حسن زاده هم چنین از استاندار آذربایجان غربی تمجید تقدیر کرد و افزود: از استاندار خوش‌تیپ، خوشگل و خوش‌کار تشکر میکنم که زحمات زیادی برای بهبود وضعیت کشیده است!

امام جمعه میاندوآب در ادامه با بیان اینکه تعریف میاندوآب را باید از شهدایی نظیر باکری‌ها، صیاد شیرازی و دیگر شهدای این منطقه دانست، اظهار کرد: بعنوان رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تعجب کردم که جمعیت با وجود تمام حواشی و سیاهنمایی دشمنان، بیشتر از گذشته حضور داشتند.

وی افزود: بیکاری جوانان شهر و نیز عدم فعالیت کارخانجات نظیر پتروشیمی شهرستان نیازمند توجه ویژه دولت است.

امیدواریم دولت همین گونه خوب پیش برود

«جهانبخش محبی نیا» نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در مجلس، نیز در این مراسم در سخنانی اظهار کرد: برادر شهید بودن معاون اول رئیس جمهور، استاندار آذربایجان غربی و فرماندار میاندوآب یک تقارن مبارک و پربرکت است!

وی با اشاره به اینکه قدردان حضور مسئولان و به ویژه وزیر اهل کاشان بهداشت هستیم، افزود:باور کنید از اینکه در میاندوآب هستید خیلی خوشحالم.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت در این دوره اقدامات خوبی داشته که امیدواریم همچنان همین‌گونه پیش برود.

محبی نیا گفت: استاندار آذربایجان غربی سرآمد استانداران است و بخاطر عمران و آبادانی بیشتر در استان باید کمک حال وی باشیم.

وی افزود: عدم فهم صحیح مسائل بین‌الملل توسط کاخ سفید و اروپا باعث وضعیت ناگوار امروز است و در مقابل آن شاهد هستیم که جمهوری اسلامی با تکیه بر وحدانیت سرافراز و موفق است.

سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به ۱٫۴ رسید

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه بهداشت و درمان، گفت: با افتتاح فاز دوم این بیمارستان تعداد تختهای شهرستان به ۳۶۰ تخت رسید.

سهراب حیدری افزود: قبل افتتاح این پروژه سرانه تخت شهرستان ۹ دهم به ازای  یک هزار نفر بود که با افتتاح پروژه سرانه تخت بیمارستانی میاندوآب به ۱٫۴ رسید.

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت شهرستان ۲۲مرکز جامع سلامت و ۱۱ خانه بهداشت وجود دارد که به بیش از ۴۰۰ هزار نفر ارائه خدمات می شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…