- پایگاه تحلیلی خبری زرین خبر - http://zarinkhabar.ir -

بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب افتتاح شد + تصاویر

به گزارش زرین خبر،  فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) این شهرستان با زیربنای ۱۰ هزار مترمربع در چهار طبقه احداث شده و دارای ۲ بخش بستری، ۱۳ اتاق زایمان و ۶ اتاق جراحی است.

به گفته مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با افتتاح این فاز ۱۱۰ تخت به تعداد تخت‌های این بیمارستان افزوده می‌شود و در مجموع به ۲۱۰ تخت می‌رسد.

سهراب حیدری اظهار کرد: برای احداث و تجهیز کامل فاز دوم این بیمارستان در مجموع ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

هم چنین امروز همزمان با سفر معاون اول رییس‌جمهوری به این شهرستان کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) نیز در سه طبقه با زیربنای یک هزار و ۸۰۰ متر مربع مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گفته مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب برای ساخت، تجهیز و بهره‌برداری از این کلینیک ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
بر اساس اعلام حیدری این مرکز دارای بیش از ۴۵ پزشک متخصص و بخش های جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، نورولوژی، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت، زنان و زایمان، داخلی، چشم، قلب و عروق، ارولوژی، پوست، عفونی، اعصاب و روان، رادیولوژی، ریه، گوارش، گوش و حلق و بینی، کودکان، شنوایی‌سنجی، ارتوپدی، رادیولوژی، بینایی‌سنجی، طب فیزیک، رادیولوژی و آزمایشگاه است.

با آغاز به کار این کلینیک، علاوه بر کاهش هزینه‌ها برای بیماران موجب ارایه خدمات‌رسانی مطلوب و باکیفیت و همچنین رعایت شان و منزلت مردم منطقه و تکریم ارباب رجوع خواهد شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
[1] [2] [3]