کد خبر: 285141

تاریخ انتشار: آبان ۱۸, ۱۳۹۸

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

کیلینک تخصصی درمانی در میاندوآب راه اندازی شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از شروع فعالیت کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب خبر داد.

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری با اعلام این خبر به  خبرنگاران، گفت: کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب از چند روز پیش فعالیت خود را شروع کرده و به مردم عزیز شهرستان خدمات ارائه می دهد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب با زیر بنای یک هزار و ۸۰۰ مترمربع و در سه طبقه در محوطه بیمارستان حضرت فاطمه(س) احداث شده است.

وی با بیان اینکه ساخت این پروژه در سال ۱۳۹۵ آغاز و در شهریور ماه سال ۱۳۹۶به پایان رسیده است، گفت: برای ساخت، تجهیز و بهره برداری این کلینیک در حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حیدری با اشاره به اینکه این مرکز دارای بیش از ۴۵ پزشک متخصص است، تصریح کرد: بخش های جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، نورولوژی، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت، زنان و زایمان، داخلی، چشم، قلب و عروق، ارولوژی، پوست، عفونی، اعصاب و روان، رادیولوژی، ریه، گوارش، گوش و حلق و بینی، اطفال از جمله بخش‌های این کلینیک است.

وی افزود: متخصص بیهوشی، شنوایی سنجی، ارتوپدی، متخصص رادیولوژی، بینایی سنجی، طب فیزیک، رادیولوژی و آزمایشگاه از دیگر بخشهای این کلینیک است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه روزانه به طور میانگین بیش از ۳۰۰ نفر به این مرکز مراجعه می کنند، گفت: پزشکان متخصص در این کلینیک به صورت برنامه از پیش تنظیم شده توسط مسئول کلینیک، مشغول به امر طبابت و ارائه خدمات پزشکی هستند.

حیدری تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم  در راستای ارائه خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت و تکریم ارباب رجوع گام برداریم تا مردم از حضور در مراکز درمانی احساس رضایت داشته باشند و به همین دلیل باید خدمات درمانی و بهداشتی در سطح شهر و روستاهای ما گسترش یابد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت: معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

گزارش

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…

گالری فیلم و تصاویر