کد خبر: 285076

تاریخ انتشار: آبان ۱۳, ۱۳۹۸

امام جمعه میاندوآب:

ملت ایران در ۱۳ آبان باردیگر استکبارستیزی خود را نشان دادند/۱۳ آبان، تجلی شعار هیهات من الذله است

امام جمعه میاندوآب گفت: مردم امروز حماسه ای دیگر خلق کرده و استکبارستیزی و بیزاری خود را از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و نماد استکبار جهانی
به نمایش گذاشتند.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در میاندوآب با تقدیر و تشکر از حضور پرشور و باشکوه مردم، اظهار کرد: روز ۱۳ آبان یک روز یادگاری است که به فرموده حضرت امام(ره) انقلاب دوم و بسی بزرگتر از انقلاب اول نام گرفت.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه ۱۳ آبان سالروز ۳ واقعه مهم تاریخی است، افزود: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و عزت ما و عدم سازش با دشمنان و روز تجلی شعار هیهات من الذله و روز تقابل نور و ظلمت و شکستن شاخ آمریکا است.

 وی با بیان اینکه استکبار جهانی هرکجا پا گذاشته، ویرانی به جای گذاشته است، گفت: اگر انقلاب اسلامی نبود کشور ما نیز به سرنوشت کشورهایی که استکبار در آنجا سلطه دارد دچار می شد

حسن زاده با اشاره به اینکه امروز مردم بار دیگر حماسه ای عظیم خلق کردند، تصریح کرد: مردم امروز حماسه ای دیگر خلق کرده و استکبارستیزی و بیزاری خود را از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و نماد استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه ایمان به خدا، احساس مسئولیت و اعتماد رمز پیشرفت ما است، اظهار کرد: ما می توانیم باید در نزذ مسئولین و مردم تحقق و تجلی یابد.

وی گفت: در گام دوم انقلاب باید با حضور مردم همیشه در صحنه و با پیروی از ولایت حرکت کنیم تا مانند گام نخست انقلاب به پیشرفت و توسعه دست یابیم.

 انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت: معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

گزارش

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…

گالری فیلم و تصاویر