کد خبر: 285000

تاریخ انتشار: آبان ۱۲, ۱۳۹۸

مسئول اوقاف و امور خیریه میاندوآب خبر داد؛

انجام ۱۰۰۰ متر مربع عملیات عمرانی در بقاع متبرکه میاندوآب

مسئول اوقاف و امور خیریه میاندوآب گفت: از ابتدای سال گذشته تا کنون نزدیک به یک هزار متر مربع عملیات عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان انجام گرفته است .

به گزارش زرین خبر، مسئول اوقاف و امور خیریه میاندوآب در گفت و گو با خبرنگاران گفت: دو باب منزل مسکونی به ارزش چهار میلیارد ریال با نیت مساعدت به زوجین جوان نیازمند در این شهرستان  وقف شد .

شریف موسوی با اشاره به رشد ۳۰۰ درصدی درآمد موقوفات در سال ۹۷، اظهار کرد: ۱۰۰ درصد  برنامه مصوب شهرستان در حوزه درآمد موقوفات در شش ماهه نخست امسال محقق شده و امیدواریم تا پایان سال شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی درآمد موقوفات نسبت به برنامه مصوب باشیم .

وی افزود: امسال با جذب یک میلیارد ریال اعتبار عمرانی در حوزه بازسازی بقاع متبرکه ، عملیات عمرانی توسط پیمانکار در زیارتگاه سید تاج الدین ( ع ) آغاز می شود.

مسئول اوقاف و امور خیریه میاندوآب تصریح کرد: از ابتدای سال گذشته تا کنون نزدیک به یک هزار متر مربع عملیات عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان انجام گرفته است .

موسوی اظهار کرد: برنامه های متعدد فرهنگی از جمله آرامش بهاری ، سوگواره یاس نبوی ، احلی من العسل ، رهروان زینبی و . . . با حضور زائرین در محل زیارتگاه سید تاج الدین (ع ) برگزار شده است.

موسوی همچنین با اشاره به بروز رسانی اجاره املاک موقوفه و رسالت مهم اوقاف در مصرف درآمد موقوفات بصورت دقیق و امینانه در محل مورد نظر واقف، افزود: در راستای به روز رسانی اجاره ، اجاره موقوفه ای نسبت به سنوات گذشته رشد چهار برابری داشته است .

وی هم چنین از همه نهادهای دخیل در ترویج سنت حسنه وقف و همچنین نهادهایی که در تثبیت حقوق و ممانعت از تضییع حق موقوفات ایفای نقش می کنند از جمله ائمه جماعت و جمعه ، دادگستری ، ثبت اسناد و املاک ، نیروی انتظامی ، بنیاد مسکن تقدیر و تشکر کرد .

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت: معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

گزارش

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…

گالری فیلم و تصاویر