کد خبر: 284998

تاریخ انتشار: نوامبر 1, 2019

قدرت نظام جمهوری اسلامی و بسیج، موازنه قدرت در دنیا را به هم زده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: امروز بسیج و بسیجیان با تمام قدرت و قوا برای دفاع از انقلاب و ولایت با اراده انقلابی و حرکت و روحیه انقلابی در قالب سازماندهی های مختلف و گردانهای مختلف برای صیانت از ولایت و قرآن و نظام و انقلاب در صحنه آمادگی کامل دارند.

به گزارش زرین خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در این مراسم صبحگاه مشترک و آغاز مرحله اصلی رزمایش الی بیت المقدس در میاندوآب با بیان اینکه انقلاب اسلامی هدیه الهی به مردم ایران است، اظهار کرد: بسیج به عنوان حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با بیان اینکه امروز تمام دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی تلاش می کنند، گفت: امروز تمام رسانه های دشمن و تمام خناثان جمع شده و برای مقابله با انقلاب و نظام اسلامی تلاش می کنند.

وی افزود: امروز اقشار مختلف مردم با تکیه بر اراده الهی و اندیشه های رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت و استوار در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند.

پالهنگ تصریح کرد: امروز بسیج و بسیجیان با تمام قدرت و قوا برای دفاع از انقلاب و ولایت با اراده انقلابی و حرکت و روحیه انقلابی در قالب سازماندهی های مختلف و گردانهای مختلف برای صیانت از ولایت و قرآن و نظام و انقلاب در صحنه آمادگی کامل دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه احساس امنیت، از امنیت جدی تر و درک قدرت از قدرت بالاتر است، اظهار کرد: قدرت نظام جمهوری اسلامی و بسیج، موازنه قدرت در دنیا را به هم زده است و در مقابل تهدیدات سخت و نرم با ایمان و اراده الهی و بصیرت و هوشیاری حاضر هستند.

وی افزود: بسیجی انقلابی، ولایتمدار، تکلیف مدار، ایثارگر و باایمان، متعهد و متخصص، دلسوز و مسئولیت پذیر و در تراز انقلاب اسلامی در صحنه حاضر بوده و به عنوان نیروی ارزشی آماده دفاع از انقلاب و نظام هستند.

پالهنگ در ادامه اظهار کرد: امروز هشت گردان بیت المقدس و کوثر به همراه اکیپ های خدمات پزشکی و گروههای جهادی در رزمایش مشارکت دارند و آمادگی و صلابت و مردم یاری را به نمایش می گذارند و مایه شادی دوستان و یاس و ناامیدی دشمنان می شوند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…