کد خبر: 284998

تاریخ انتشار: آبان ۱۰, ۱۳۹۸

قدرت نظام جمهوری اسلامی و بسیج، موازنه قدرت در دنیا را به هم زده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: امروز بسیج و بسیجیان با تمام قدرت و قوا برای دفاع از انقلاب و ولایت با اراده انقلابی و حرکت و روحیه انقلابی در قالب سازماندهی های مختلف و گردانهای مختلف برای صیانت از ولایت و قرآن و نظام و انقلاب در صحنه آمادگی کامل دارند.

به گزارش زرین خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در این مراسم صبحگاه مشترک و آغاز مرحله اصلی رزمایش الی بیت المقدس در میاندوآب با بیان اینکه انقلاب اسلامی هدیه الهی به مردم ایران است، اظهار کرد: بسیج به عنوان حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با بیان اینکه امروز تمام دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی تلاش می کنند، گفت: امروز تمام رسانه های دشمن و تمام خناثان جمع شده و برای مقابله با انقلاب و نظام اسلامی تلاش می کنند.

وی افزود: امروز اقشار مختلف مردم با تکیه بر اراده الهی و اندیشه های رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت و استوار در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند.

پالهنگ تصریح کرد: امروز بسیج و بسیجیان با تمام قدرت و قوا برای دفاع از انقلاب و ولایت با اراده انقلابی و حرکت و روحیه انقلابی در قالب سازماندهی های مختلف و گردانهای مختلف برای صیانت از ولایت و قرآن و نظام و انقلاب در صحنه آمادگی کامل دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه احساس امنیت، از امنیت جدی تر و درک قدرت از قدرت بالاتر است، اظهار کرد: قدرت نظام جمهوری اسلامی و بسیج، موازنه قدرت در دنیا را به هم زده است و در مقابل تهدیدات سخت و نرم با ایمان و اراده الهی و بصیرت و هوشیاری حاضر هستند.

وی افزود: بسیجی انقلابی، ولایتمدار، تکلیف مدار، ایثارگر و باایمان، متعهد و متخصص، دلسوز و مسئولیت پذیر و در تراز انقلاب اسلامی در صحنه حاضر بوده و به عنوان نیروی ارزشی آماده دفاع از انقلاب و نظام هستند.

پالهنگ در ادامه اظهار کرد: امروز هشت گردان بیت المقدس و کوثر به همراه اکیپ های خدمات پزشکی و گروههای جهادی در رزمایش مشارکت دارند و آمادگی و صلابت و مردم یاری را به نمایش می گذارند و مایه شادی دوستان و یاس و ناامیدی دشمنان می شوند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت: معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

گزارش

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…

گالری فیلم و تصاویر