کد خبر: 284931

تاریخ انتشار: نوامبر 1, 2019

امام جمعه میاندوآب:

راهپیمایی ۱۳ آبان نمایش استکبارستیزی ملت ایران است/ روحیه جهادی و انقلابی راه حل مشکلات کشور است

امام جمعه میاندوآب گفت: ۱۳ آبان تنها روز دانش آموز نیست بلکه سالروز استکبار ستیزی  است و همه مردم باید در صحنه حاضر باشند و استکبارستیزی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به ۱۳ آبان، اظهار کرد: ۱۳ آبان تنها روز دانش آموز نیست بلکه سالروز استکبار ستیزی  است و همه مردم باید در صحنه حاضر باشند و استکبارستیزی خود را به نمایش بگذارند.

امام جمعه میاندوآب افزود: ان شالله در روز ۱۳ آبان با صلابت و اقتدار همه در صحنه حاضر بوده و بر خلاف نظر دشمنان خارجی و منافقان داخلی که از تسخیر لانه جاسوسی به عنوان اشتباه استراتژیک یاد می کنند، به تمام دنیا استکبارستیزی خود را اعلام می کنیم که تمام سفارت خانه های آمریکا لانه جاسوسی بوده و تمام ملت های بیدار باید در مقابل آنها بایستند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال اختلاف افکنی و حضور کمرنگ مردم در صحنه هستند، گفت: دشمن می خواهد اختلاف افکنی کند و باید هوشیار بوده و در مقابل دشمنان ایستاد.

حسن زاده با بیان اینکه مردم در ۱۳ آبان در صحنه بوده و اشداعلی الکفار و رحما بینهم هستند، تصریح کرد: کسانی که موضع گیری خود را عوض کرده و یا در هر زمانی یک حرف می زنند، در هر سمت و پستی که باشند به مردم موضع خود را اعلام کنند تا مردم بدانند چرا که ما تنها یک پرچم داریم و آنهم پرچم ولایت است.

امام جمعه میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه در کشور برخی مشکلات داریم و آن را کتمان نمی کنیم، تصریح کرد: راه حل مشکلات کشور مانند تورم، وجود مدیران جهادی و انقلابی است و تنها مدیران جهادی می توانند مشکلات را حل کنند.

وی اظهار کرد: راه حل حل پسماند میاندوآب نیز  مدیریت جهادی است و باید جرات و روحیه جهادی به خرج داد.

حسن زاده به رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان اشاره کرد و گفت: این رزمایش، نمایش افتدار و صلابت بسیجیان بود و  بسیج هر جا احساس کند که انقلاب و نظام در خطر است، در صحنه بوده و به نقش خود عمل می کند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…