جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹ 12 ربيع ثاني 1442 Friday, 27 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17648×
راهپیمایی 13 آبان نمایش استکبارستیزی ملت ایران است/ روحیه جهادی و انقلابی راه حل مشکلات کشور است
10 آبان 1398 - 13:45
شناسه : 284931
1

امام جمعه میاندوآب گفت: 13 آبان تنها روز دانش آموز نیست بلکه سالروز استکبار ستیزی  است و همه مردم باید در صحنه حاضر باشند و استکبارستیزی خود را به نمایش بگذارند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به 13 آبان، اظهار کرد: 13 آبان تنها روز دانش آموز نیست بلکه سالروز استکبار ستیزی  است و همه مردم باید در صحنه حاضر باشند و استکبارستیزی خود را به نمایش بگذارند.

امام جمعه میاندوآب افزود: ان شالله در روز 13 آبان با صلابت و اقتدار همه در صحنه حاضر بوده و بر خلاف نظر دشمنان خارجی و منافقان داخلی که از تسخیر لانه جاسوسی به عنوان اشتباه استراتژیک یاد می کنند، به تمام دنیا استکبارستیزی خود را اعلام می کنیم که تمام سفارت خانه های آمریکا لانه جاسوسی بوده و تمام ملت های بیدار باید در مقابل آنها بایستند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال اختلاف افکنی و حضور کمرنگ مردم در صحنه هستند، گفت: دشمن می خواهد اختلاف افکنی کند و باید هوشیار بوده و در مقابل دشمنان ایستاد.

حسن زاده با بیان اینکه مردم در 13 آبان در صحنه بوده و اشداعلی الکفار و رحما بینهم هستند، تصریح کرد: کسانی که موضع گیری خود را عوض کرده و یا در هر زمانی یک حرف می زنند، در هر سمت و پستی که باشند به مردم موضع خود را اعلام کنند تا مردم بدانند چرا که ما تنها یک پرچم داریم و آنهم پرچم ولایت است.

امام جمعه میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه در کشور برخی مشکلات داریم و آن را کتمان نمی کنیم، تصریح کرد: راه حل مشکلات کشور مانند تورم، وجود مدیران جهادی و انقلابی است و تنها مدیران جهادی می توانند مشکلات را حل کنند.

وی اظهار کرد: راه حل حل پسماند میاندوآب نیز  مدیریت جهادی است و باید جرات و روحیه جهادی به خرج داد.

حسن زاده به رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان اشاره کرد و گفت: این رزمایش، نمایش افتدار و صلابت بسیجیان بود و  بسیج هر جا احساس کند که انقلاب و نظام در خطر است، در صحنه بوده و به نقش خود عمل می کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.