کد خبر: 284694

تاریخ انتشار: اکتبر 26, 2019

امام جمعه میاندوآب:

حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان توطئه دشمنان را خنثی می کند

امام جمعه میاندوآب گفت: حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان و عقب نشینی آنها می شود.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳آبان در میاندوآب اظهار کرد: دشمنان همه ساله به دنبال این هستند تا حضور مردم در انتخابات و راهپیمایی ها کمرنگ باشد و در این راستا و دست یابی به اهداف خود برنامه ریزی می کنند.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه در این ۴۰ سال الطاف الهی و حضور مردم در صحنه همیشه توطئه های دشمنان را خنثی ساخته است، افزود: علی رغم همه تلاش های دشمنان، حضور مردم پررنگ تر از همیشه بوده و فتنه ها و توطئه های دشمنان خنثی شود.

وی با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳آبان؛ گفت: حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان و عقب نشینی آنها می شود.

حسن زاده تصریح کرد: ما انقلاب نکردیم که تنها شاهد عمرانی و آبادانی باشیم بلکه در این انقلاب علاوه بر توسعه عمرانی و عدالت محوری به دنبال هویت و دین و اسلام و ارزش ها بودیم.

امام جمعه میاندوآب بابیان اینکه راهپیمایی ۱۳ آبان تنها متعلق به یک قشر و یا جناح خاص نیست، اظهار کرد: ۱۳ آبان متعلق به تمام آنهایی است که تحت لوای پرچم ایران هستند.

وی با اشاره به اعترافات دشمنان در مورد شکست توطئه هایشان، افزود: ان شالله بار دیگر مردم با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان، دشمنان را در دست یابی به اهداف خود ناکام می گذارند.

حسن زاده در پایان با بیان اینکه اساتید، دانش آموزان و دانشجویان و فرهنگیان نقش برجسته و مهمی در ۱۳آبان دارند، گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در واقع یک راهپیمایی فرهنگی، ارزشی و آرمانی است و باید آرمانگرایان نقش بیشتری ایفا کنند.

وی هم چنین اظهار کرد: با دستگیری زم، نقشه ها و لایه های پنهان که منافقین که در داخل نفوذ گرده بودند و هم خارج کشور، برملا و کشف شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

پیگیری ۴۰۰ حکم قضایی ساخت و ساز غیرقانونی در آذربایجان‌غربی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ حکم قضایی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در سطح…

گزارش

آگاهی و دانش کلید مقابله با تهدیدات سایبری/ فراگیری سواد رسانه ای، نیاز خانواده ها است

با توجه به گسترش و توسعه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، نیاز به یک نهضت سواد رسانه…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…