کد خبر: 284646

تاریخ انتشار: اکتبر 22, 2019

 اعزام ۲۶۵۵ دانش آموز میاندوآبی به مناطق عملیاتی شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از اعزام دو هزار و ۶۵۵ دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در میاندوآب خبر داد.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ در گفتگو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: امسال دو هزار و ۶۵۵ دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در میاندوآب اعزام می شوند که از این تعداد یک هزار و ۳۲۷ نفر خواهر و یک هزار و ۳۲۸ نفر برادر هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه دانش آموزان در این اردوی یک روزه از مناطق عملیاتی شهرستان میاندوآب بازدید می کنند، افزود: کار اعزام این دانش آموزان در قالب ۱۰ کاروان و در مراحل مختلف و با همکاری اداره آموزش و پرورس، بسیج دانش آموزان و مربیان انجام می گیرد.

وی گفت: دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی یک روزه با حضور در مناطق عملیاتی ضمن بازدید از این مناطق با آرمان های شهدا تجدید بیعت می کنند و امیدواریم از این اردو، بهره کافی را ببرند.

پالهنگ با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور بهترین فرصت را برای آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام است، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی برای آشنایی با حماسه آفرینان دفاع مقدس و گرفتن انگیزه برای ادامه شهدا و افتخارآفرینان این مرزبوم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای تحکیم روحیه خودباوری و ایثار و گذشت در دانش آموزان از جمله اهداف اردوهای راهیان نور دانش آموزی است.

گفتنی است امروز نخستین کاروان راهیان نور از میاندوآب به مناطق عملیاتی اعزام شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…