کد خبر: 284646

تاریخ انتشار: مهر ۳۰, ۱۳۹۸

 اعزام ۲۶۵۵ دانش آموز میاندوآبی به مناطق عملیاتی شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از اعزام دو هزار و ۶۵۵ دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در میاندوآب خبر داد.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ در گفتگو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: امسال دو هزار و ۶۵۵ دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در میاندوآب اعزام می شوند که از این تعداد یک هزار و ۳۲۷ نفر خواهر و یک هزار و ۳۲۸ نفر برادر هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه دانش آموزان در این اردوی یک روزه از مناطق عملیاتی شهرستان میاندوآب بازدید می کنند، افزود: کار اعزام این دانش آموزان در قالب ۱۰ کاروان و در مراحل مختلف و با همکاری اداره آموزش و پرورس، بسیج دانش آموزان و مربیان انجام می گیرد.

وی گفت: دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی یک روزه با حضور در مناطق عملیاتی ضمن بازدید از این مناطق با آرمان های شهدا تجدید بیعت می کنند و امیدواریم از این اردو، بهره کافی را ببرند.

پالهنگ با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور بهترین فرصت را برای آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام است، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی برای آشنایی با حماسه آفرینان دفاع مقدس و گرفتن انگیزه برای ادامه شهدا و افتخارآفرینان این مرزبوم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای تحکیم روحیه خودباوری و ایثار و گذشت در دانش آموزان از جمله اهداف اردوهای راهیان نور دانش آموزی است.

گفتنی است امروز نخستین کاروان راهیان نور از میاندوآب به مناطق عملیاتی اعزام شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت: معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

گزارش

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…

گالری فیلم و تصاویر