کد خبر: 284632

تاریخ انتشار: اکتبر 21, 2019

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:

«حب الحسین یجمعنا» قلوب جهانیان را تسخیر کرد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: هشتگ «حب الحسین یجمعنا» موجب شد تا اقتدار نیروهای انقلابی در فضای مجازی به نمایش درآید.

به گزارش زرین خبر، سردار حبیب شهسواری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اروم‌نیوز، با اشاره به انتخاب هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا به عنوان ترند نخست توئیتر و شکسته شدن حصر رسانه‌ای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، اظهار داشت: همزمان با اربعین و در اوج حاشیه‌سازی غرب برای حصر رسانه‌ای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، تلاش نیروهای انقلابی در فضای مجازی باعث شد تا همگان در سراسر عالم متوجه اقتدار فعالان مجازی جبهه انقلاب باشند.

وی، افزود: خوشبختانه امروز شاهد فعالیت قشر عظیمی از فعالان انقلابی در فضای مجازی هستیم که همین امر موجب نمایش عظمت و اوج گرفتن این فعالان در سطح بین‌المللی شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: راهپیمایی اربعین حسینی نشانه‌ای از همدلی، هم‌افزایی و هم‌گامی جهان اسلام است که در نهایت تحریم‌های رسانه‌ای و تلاش برای سیاهنمایی در خصوص این اتفاق عظیم، با امنیت و استقبال پرشور مردم مسلمان  از هر دین و آیینی برگزار می‌شود.

وی، ادامه داد: تاکنون هرگونه تهدید از سوی دشمنان در خصوص کم‌رنگ جلوه داده راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با شکست مواجه شده بود و انتخاب «حب الحسین یجمعنا» به عنوان هشتگ برتر جهانی در توئیتر به‌عنوان رسانه‌ای در اختیار غرب و آمریکا نشان‌دهنده شکست واقعی تمام مستکبران و دشمنان اسلام در برابر عزت و عظمت مسلمانان است.

سردار شهسواری، در پایان سخنان خود، ضمن قدردانی از تمام فعالان جبهه انقلاب در فضای مجازی، گفت: با همراهی این فعالان مخلص در حال طی کردن مسیر تبدیل تهدیدهای فضای مجازی به فرصت هستیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…