کد خبر: 284603

تاریخ انتشار: اکتبر 20, 2019

در جریان بازدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از بیمارستان های این شهرستان عنوان شد؛

سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند/ افزایش تخت های بیمارستانی در میاندوآب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند و باید شکرگزار خداوند بود که دو نعمت بزرگ تندرستی و سلامتی و امنیت و آرامش را به ما عنایت کرده است.

به گزارش زرین خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در جریان بازدید از بیمارستان های حضرت فاطمه زهرا(س) و عباسی میاندوآب و عیادت از بیماران بستری، با بیان اینکه خدمت به مردم، وظیفه مسئولان است، اظهار کرد: خدمت به مردم در واقع باقیات صالحات بوده و عمل به منویات امامین انقلاب است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با تقدیر از تلاش های انجام گرفته در راستای ارائه خدمات به مردم، افزود: این خدمات ارزشمند باید توسعه یابد و همواره در خدمت مردم باشیم.

وی با تاکید بر داشتن روحیه جهادی در خدمت به مردم، گفت: باید روحیه جهادی و انقلابی را به نسل حاضر نیز انتقال داده و به عنوان سرباز ولایت همواره در خدمت مردم باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: مجموعه ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز با طرح های مختلف مانند طرح شهید رهنمون و اکیپ های خدمات درمانی و پزشکی در عرصه سلامت به وظیفه خود کرده و در راستای افزایش و ارتقا سطح بهداشت و سلامت تلاش می کند.

پالهنگ با بیان اینکه سلامت و امنیت دو نعمت مهم هستند که باید قدردان آن باشیم، اظهار کرد: سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند و باید شکرگزار خداوند بود که دو نعمت بزرگ تندرستی و سلامتی و امنیت و آرامش را به ما عنایت کرده است.

افزایش تعداد تخت های بیمارستانی در میاندوآب

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در این شهرستان، اظهار کرد: بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از سال ها تکمیل و به مرحله بهره برداری رسیده است.

سهراب حیدری با اشاره به آغاز فعالیت این بخش از بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)، افزود: با افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)، ۱۱۰ تخت بیمارستانی به مجموع تخت های بیمارستانی در شهرستان اضافه می شود.

وی با بیان اینکه بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) دارای ۱۳ اتاق زایمان خصوصی و بخش های بستری است، گفت:برای تکمیل و تجهیز بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) در حدود ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب هم چنین از تکمیل کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) نیز خبر داد  و اظهار کرد: این کلینیک نیز درسه طبقه و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است.

حیدری هم چنین از افزایش دستگاههای دیالیز بیمارستان عباسی خبر داد و گفت: پیرو مکاتبات و اقدامات بعمل آمده و بررسی مشکلات و پیگیریهای لازم، تعدادی دستگاه دیالیز کمک به شبکه های مختلف استان آذربایجان غربی در نظر گرفته شده بود که در این راستا هشت دستگاه دیالیز جدید نیز به بخش دیالیز بیمارستان عباسی میاندوآب اضافه شد.

وی هم چنین بازسازی اتاق های عمل و تجهیز بخش ICU با کمک خیرین را از دیگر اقدامات انجام گرفته در بیمارستان عباسی عنوان کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…