کد خبر: 284603

تاریخ انتشار: مهر ۲۸, ۱۳۹۸

در جریان بازدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از بیمارستان های این شهرستان عنوان شد؛

سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند/ افزایش تخت های بیمارستانی در میاندوآب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند و باید شکرگزار خداوند بود که دو نعمت بزرگ تندرستی و سلامتی و امنیت و آرامش را به ما عنایت کرده است.

به گزارش زرین خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در جریان بازدید از بیمارستان های حضرت فاطمه زهرا(س) و عباسی میاندوآب و عیادت از بیماران بستری، با بیان اینکه خدمت به مردم، وظیفه مسئولان است، اظهار کرد: خدمت به مردم در واقع باقیات صالحات بوده و عمل به منویات امامین انقلاب است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با تقدیر از تلاش های انجام گرفته در راستای ارائه خدمات به مردم، افزود: این خدمات ارزشمند باید توسعه یابد و همواره در خدمت مردم باشیم.

وی با تاکید بر داشتن روحیه جهادی در خدمت به مردم، گفت: باید روحیه جهادی و انقلابی را به نسل حاضر نیز انتقال داده و به عنوان سرباز ولایت همواره در خدمت مردم باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: مجموعه ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز با طرح های مختلف مانند طرح شهید رهنمون و اکیپ های خدمات درمانی و پزشکی در عرصه سلامت به وظیفه خود کرده و در راستای افزایش و ارتقا سطح بهداشت و سلامت تلاش می کند.

پالهنگ با بیان اینکه سلامت و امنیت دو نعمت مهم هستند که باید قدردان آن باشیم، اظهار کرد: سلامتی و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند و باید شکرگزار خداوند بود که دو نعمت بزرگ تندرستی و سلامتی و امنیت و آرامش را به ما عنایت کرده است.

افزایش تعداد تخت های بیمارستانی در میاندوآب

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در این شهرستان، اظهار کرد: بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از سال ها تکمیل و به مرحله بهره برداری رسیده است.

سهراب حیدری با اشاره به آغاز فعالیت این بخش از بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)، افزود: با افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)، ۱۱۰ تخت بیمارستانی به مجموع تخت های بیمارستانی در شهرستان اضافه می شود.

وی با بیان اینکه بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) دارای ۱۳ اتاق زایمان خصوصی و بخش های بستری است، گفت:برای تکمیل و تجهیز بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) در حدود ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب هم چنین از تکمیل کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) نیز خبر داد  و اظهار کرد: این کلینیک نیز درسه طبقه و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است.

حیدری هم چنین از افزایش دستگاههای دیالیز بیمارستان عباسی خبر داد و گفت: پیرو مکاتبات و اقدامات بعمل آمده و بررسی مشکلات و پیگیریهای لازم، تعدادی دستگاه دیالیز کمک به شبکه های مختلف استان آذربایجان غربی در نظر گرفته شده بود که در این راستا هشت دستگاه دیالیز جدید نیز به بخش دیالیز بیمارستان عباسی میاندوآب اضافه شد.

وی هم چنین بازسازی اتاق های عمل و تجهیز بخش ICU با کمک خیرین را از دیگر اقدامات انجام گرفته در بیمارستان عباسی عنوان کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

۵۱ نفر برای انتخابات مجلس یازدهم از آذربایجان‌غربی ثبت‌نام کردند

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی گفت: در دومین…

۲۵ درصد تولیدات دامی آذربایجان غربی توسط عشایر تولید می شود

سرپرست اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی…

۱۱ کیلومتر از بزرگراه میاندوآب-ارومیه به بهره‌برداری رسید

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت:۱۱…

گزارش

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

گالری فیلم و تصاویر