کد خبر: 284558

تاریخ انتشار: اکتبر 18, 2019

امام جمعه میاندوآب:

سپاه، بار دیگر قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید/ اربعین جلوه ای از تمدن اسلامی و معرفی فرهنگ عاشورا به دنیا است

امام جمعه میاندوآب گفت: سپاه با دستگیری نیما زم، بار دیگر عزت، قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به دستگیری سرشکبه رسانه ضد انقلاب آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه، اظهار کرد: سپاه با دستگیری نیما زم، بار دیگر عزت، قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید.
امام جمعه میاندوآب افزود: رسانه‌های معاند در سردرگمي شيوه بازداشت اين چهره ضدانقلاب تاكنون ده ها روايت مختلف و متناقض مطرح كرده اند كه همين موضوع پيچيدگي و اهمیت عمليات دستگيری نیما زم توسط سازمان اطلاعات سپاه را نشان مي دهد.
وی گفت: سپاه، نیما زم را از زیر چتر حفاظت دشمنان و سرویس های اطلاعاتی بیگانه بیرون کشیده و دستگیر کرده است و دشمنان برای تقليل اقدام اطلاعات سپاه در بازداشت زم تلاش می کنند.
حسن زاده با بیان اینکه سپاه قدرتمندترین نیروی نظامی در دنیا است، تصریح کرد: نیروهای سپاه ایران در حیات خلوت دشمنان بوده و هر زمان اجازه باشد، دشمنان را غافلگیر کرده و آنان را به زباله دان تاریخ می فرستند.
امام جمعه میاندوآب با اشاره به دروغ پردازی های آمدنیوز علیه وی، اظهار کرد: دشمن در مقابل اعتماد و توکل به خدا و قدرت الهی، اعتماد به ولایت کاری از پیش نمی برد.
وی در ادامه به فرارسیدن اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: اربعین روز معرفت عاشورا و معرفی فرهنگ عاشورا به تمام دنیا و ایجاد و انتقال آموزه های اسلام به دنیا است.
امام جمعه میاندوآب افزود: پیاده روی اربعین یک حرکت مهم بوده و در واقع جلوه ای از حرکت به سمت تمدن سازی در گام دوم انقلاب است.
حسن زاده تصریح کرد: امروز محبت اهل بیت(ع) در دل مردم مسلمان دنیا اعم از شیعه وسنی و حتی غیر مسلمان جای داشته و این را حرکت اربعین به خوبی نشان می دهد.
وی هم چنین به سفر نخست وزیر پاکستان به کشورمان و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امروز به برکت مقاومت مردم یمن، دشمن عقب نشینی کرده است.
امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: تا زمانی که سه مولفه قدرت اقتصادی، سیاسی و نظامی داشته باشیم، دشمن کاری از پیش نبرده و شکست خواهد خورد.
انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…