کد خبر: 284530

تاریخ انتشار: اکتبر 16, 2019

کلنگ دو مدرسه ۶ کلاسه به همت خیرین در میاندوآب به زمین زده شد +تصاویر

با حضور جمعی از مسئولان و خیرین، دو پروژه آموزشی شش کلاسه در شهرستان میاندوآب کلنگ زنی شد.

به گزارش زرین خبر، مراسم کلنگ زنی این مدارس شش کلاسه به صورت مشارکتی خیر ساز امروز در کوی وکیل کندی و روستای جارچلو از توابع بخش مرکزی میاندوآب با حضور مسئولان برگزار شد.

به گفته نژاد محمد رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میاندوآب این پروژه های آموزشی شش کلاسه بوده و هر کدام به مساحت ۳۹۳ متر مربع و به صورت مشارکتی خیرساز و در مجموع با اعتباری بالغ بر ۸میلیارد ریال احداث و به بهره برداری می رسند.

در مراسم کلنگ زنی این طرح ها، نماینده میاندوآب، شاهین  دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در سخنانی اظهار کرد: انسان‌های زیادی از جان و مال خود در راه آبادانی و پیشرفت جامعه و به ویژه مدرسه‌سازی می‌گذرند و باید این را ارج نهاد.

جهانبخش محبی نیا با تقدیر از خیرین نیکوکار در مشارکت در کارهای خیر، گفت: در شرایط فعلی خیران نیک‌اندیش با انفاق مال و دارایی خود در عرصه‌های زیادی بیشتر از هر زمانی کمک حال نظام و دولت هستند.

وی افزود: این اقدام خیران قابل تقدیر و در پیش خدا پسندیده است و هرکسی در این راه قدم می‌گذارد خیلی با ارزش است.

محبی‌نیا با بیان اینکه مدرسه‌سازی ذخیره آخرت است، گفت: مشارکت در کارهای خیر معامله با خداست و هیچ وقت آثار آن از بین نمی‌رود و خیرین مدرسه ساز نیز در امر آموزش و فرهنگ که باعث قوام و دوام جامعه است، قدم بر می دارند.

نماینده میاندوآب، شاهین  دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی هم چنین در مراسم کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه خیرساز در کوی وکیل کندی با اشاره به نقش میاندوآب و این کوی در مقابله با ضد انقلاب، تصریح کرد: آذربایجان به میاندوآب و ایران به آذربایجان و جهان اسلام نیز به ایران مدیون است.

وی با بیان اینکه مردم این کوی در کنار کوی های یوزباشکندی، تقی آباد و سوگلی تپه در خط مقدم بودند، گفت: مردم میاندوآب در این نقاط دشمن را شکست داده و به عقب راندند.

محبی نیا هم چنین به اقدامات شورای شهر و شهرداری در کوی وکیل کندی اشاره کرد و افزود: امروز نیز شاهد کلنگ زنی مدرسه به عنوان یکی از آرزوهای مردم هستیم.

بهروز تقی نژاد معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب نیز در این مراسم با بیان اینکه این مدارس شش کلاسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز اسکندری و آذرمیر احداث می شوند، افزود: ۴۲ درصد مدارس میاندوآب، لازم التوجه هستند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…