کد خبر: 284508

تاریخ انتشار: اکتبر 15, 2019

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی:

سپاه ضربه سنگینی به سرویس‌های اطلاعاتی دشمن وارد کرد/ در حوزه امنیت با کسی شوخی نداریم

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: سرویس های اطلاعاتی اروپایی و یک عده ضد انقلاب و دلقک داخلی نیز که داعیه کلان داشتند و به دنباله روی آمدنیوز فکر می کردند که چاه عمیق براندازی پیدا کرده اند، پاسخ و ضربه محکمی دریافت کردند.

جهانبخش محبی نیا در گفت و گو با زرین خبر، با اشاره به دستگیری سرشبکه مجوعه رسانه‌ای ضدانقلاب آمدنیوز، اظهار کرد: این دستگیری اقدامی بزرگ و هشداری به عوامل ضد انقلاب داخلی و خارجی بود.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه زم، علی رغم همه اقداماتش فرد چندان مهمی نیست، افرود: این اقدام یک اقدام اطلاعاتی نوین بود و قطعا سازمان های اطلاعاتی دنیا با شیوه‌های سنتی نمی توانند این اقدام را تجزیه و تحلیل کنند.

وی، با تقدیر از سپاه پاسداران و با بیان اینکه نشان داد جمهوری اسلامی و سپاه هوشیار و بیدار است، گفت: به قول امروزی‌ها این اقدام سپاه پاسداران، لایک دارد.

محبی نیا، در ادامه با اشاره به مصادف بدون این دستگیری با ایام اربعین حسینی و با بیان اینکه اربعین یک نمایش قدرت و اقتدار است، تصریح کرد: دو نوع مرگ هستند که در جهان غوغا به پا کرده است؛ یکی حضرت مسیح(ع) آنطوری که در قرآن آمده و دیگری شهادت امام حسین(ع) و روز به روز نیز دامنه آن گسترش می یابد. به طوری که شاید ۲۰ سال پیش کسی تصور نمی کرد کربلا بیانگر عظمت حضور مردم در ایام اربعین باشد.

وی افزود: این اقدام حتی کسانی هم که با روحیه انقلابی نیز سازگار نیستند را به تحسین وا داشته است.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، افزود: نظام های اطلاعاتی اروپایی و یک عده ضد انقلاب و دلقک داخلی نیز که داعیه کلان داشتند و به دنباله روی این فرد، فکر می کردند که چاه عمیق براندازی پیدا کرده اند، ضربه محکمی زد.

وی، با بیان اینکه پیامد و آثار این حرکت خیلی بزرگ بوده و قابل تقدیر است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران و سپاه با یک حرکت حساب شده، همه راه‌های براندازی دشمن را سد کرده و رادارهای آنها را از کار انداخت.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، با تاکید بر اینکه بزرگترین موضوعی که در خاورمیانه باید آن را حفظ کنیم، امنیت است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی به دنیا این پیام را داد که در حوزه امنیت داخلی و خارجی، از هر پتانسیل و ظرفیتی برخوردار است.

محبی نیا، تصریح کرد: امیدوارم این حرکت و دستگیری مایه عبرت برای دیگران باشد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…