کد خبر: 284410

تاریخ انتشار: اکتبر 9, 2019

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

موفقیت‌های دفاعی با حضور و پشتیبانی مردم تحقق می‌یابد/ گردان‌های بیت‌المقدس نمود توان بازدارندگی بسیج است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور مردم در صحنه‌های دفاعی و خدمت‌رسانی موجب تحقق موفقیت‌های مختلف شده است.

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با فرماندهان منتخب گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بسیج در آذربایجان غربی، اظهار داشت: یکی از ابعاد مهم خدمت بسیج به نظام و انقلاب اسلامی و مردم مسلمان در سراسر کشورهای آزادی‌‌خواه، خدمت در بعد دفاعی و امدادی است.

وی، افزود: سازمان بسیج به عنوان نیرویی مردمی، در ۴۰ سال گذشته به تبعیت از فرهنگ عاشورا در حوزه دفاعی و امنیتی سنگ تمام گذشته و اصلی‌ترین حوزه فعالیتش در همین حوزه خلاصه می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، عنوان کرد: عمق بازدارندگی نظام اسلامی مبتنی بر حضور مردم در صحنه‌های مختلف نظیر دفاع از انقلاب اسلامی، بسترهای ایجاد امنیت و صحنه‌های امداد و نجات است.

وی، ادامه داد: با سازماندهی گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر و نیز کمک به سازماندهی گردان‌های امام علی(ع) و امام حسین(ع)، گام بزرگی را در خصوص ایجاد و تثبیت بازدارندگی در کشور برداشته‌ایم.

سردار سلیمانی، بیان داشت: امروز در انقلاب اسلامی، از مرحله ساخت قدرت دفاعی عبور کرده‌ایم و در سایه تدابیر فرمانده معظم کل قوا به مرحله بازدارندگی رسیده‌ایم که همین موجب زمین‌گیر شدن دشمن در نقشه‌های شوم خود شده است. ساقط شدن پهپاد آمریکایی توسط سپاه نشان داد که تمام هیمنه و ژست آمریکایی‌ها فرو بریزد. کشورهای قدرتمند دنیا به این امر اذعان کردند که جمهوری اسلامی توانمندی‌های ناشناخته دارد. این همان قدرت دفاعی ما است.

وی، تاکید کرد: حضور مردم در صحنه دفاع از کشور یکی از اصول اساسی برای رسیدن به نتایج موفقیت آمیز در زمینه‌های مختلف است که امروز شاهد تحقق آن هستیم. یمنی‌ها امروز بدون امکانات خاصی توانستند به موفقیت‌های بزرگی دست یابند که همان دفاع مردمی است.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…