کد خبر: 284413

تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۸

اجرای طرح یک وعده غذای گرم در ۵۴ مهدکودک شهرستان میاندوآب

رئیس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: در شهرستان میاندوآب ۴۶ روستا مهد و هشت مهدکودک در حاشیه شهر وجود دارد که تحت پوشش طرح یک وعده غذای گرم قرار گرفته اند.

علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه بازدید معاون فرماندار از اجرای این طرح، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح توزیع یک وعده غذای گرم در بین مهد کودک ها، یک هزار و ۶۰۰ کودک در شهرستان میاندوآب یک وعده غذای گرم دریافت می کنند.

رئیس اداره بهزیستی میاندوآب افزود: در شهرستان میاندوآب ۴۶ روستا مهد و هشت مهدکودک در حاشیه شهر وجود دارد که تحت پوشش این طرح قرار گرفته و یک وعده غذای گرم برای کودکان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته، یک هزار و ۶۰۰ کودک تحت پوشش این طرح قرار داشتند، گفت: امسال برای اجرای این طرح چهار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

کریمی افزود: بهبود تغذیه کودکان، پیشگیری از آسیب های رشد و آموزش و آگاهسازی در زمینه تغذیه مناسب برای کودکان از جمله اهداف این طرح است.

رئیس اداره بهزیستی میاندوآب تصریح کرد: کودکان آینده سازان جامعه هستند و توجه به آنها از شاخص های توسعه است و در این راستا کیفیت غذا و نیازهای کودکان حائز اهمیت است

وی اظهار کرد: کودکان با اجرای این طرح با گروه های غذایی و الگوی صحیح تغذیه آشنا شده و نیز خانواده ها جهت استفاده از خدمات روستا مهدها ترغیب می شوند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…