کد خبر: 284392

تاریخ انتشار: مهر ۱۶, ۱۳۹۸

مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی آذربایجان غربی:

ثبت نام بیش از ۳۹ هزار نفر از آذربایجان غربی در سامانه سماح

مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از ۳۹ هزار و ۵۰۰ نفر از استان آذربایجان غربی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

حجت الاسلام اسد میرزایی سرایی ملکی امروز در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه کارگاه آموزش زائران اربعین حسینی در میاندوآب، اظهار کرد: امسال ۱۹موکب از آذربایجان غربی به زائران اربعینی حسینی خدمات ارائه می کنند.

مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی آذربایجان غربی افزود: تاکنون بیش از ۳۹ هزار و ۵۰۰ نفر از استان آذربایجان غربی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه سال گذشته حدود ۱۸ هزار نفر از استان آذربایجان غربی در سامانه سماح ثبت نام کرده بودند، گفت: تا به امروز این تعداد دو برابر سال گذشته بوده و پیش بینی ما این است که باز هم افزایش یابد.

میرزایی تصریح کرد: امسال نیز زائران غیر ایرانی از طریق مرز بازرگان برای شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین سرور و سالار شهیدان به کشور وارد و از طریق مرز خسروی خارج شوند.

مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ثواب پیاده روی اربعین تنها مختص یک روز نیست و در این راستا آموزش زائران لازم است، اظهار کرد: در این زمینه برای زائران کلاس های آموزشی برگزار شده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…