کد خبر: 284327

تاریخ انتشار: مهر ۱۳, ۱۳۹۸

امام جمعه میاندوآب:

نیروی انتظامی نقش مهمی در امنیت  اجتماعی و مقابله با نفوذ فرهنگی دشمنان دارد/ امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت است

امام جمعه میاندوآب گفت: نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت  در جامعه و مقابله با نفوذ فرهنگی غرب نقش مهم و ویژه ای دارد.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میاندوآب به مناسبت هفته ناجا با تبریک این هفته ، اظهار کرد: هفته ناجا فرصتی برای تقدیر و تجلیل از تلاش های شبانه روزی پرسنل ساعی و تلاشگر ناجا است.

امام جمعه میاندوآب افزود: در گام اول انقلاب و در ۴۰ سال گذشته با تدابیر و منویات مقام عظمای ولایت از مرحله شکل گیری، انسجام و استحکام عبور کرده و به نیروی کارآمد و تاثیرگذار تبدیل شده  و در گام دوم انقلاب با نیروی تاثیرگذار و مستحکم و کارآمد رو به پیشرفت و تعالی حرکت می کند.

وی با اشاره به اینکه امروز هجمه و نگاه دشمن به مسائل فرهنگی و ناامن کردن داخل کشور است، گفت: در این راستا نیروی انتظامی وظایف مهم بر عهده داشته و باید در راستای برقراری امنیت  در جامعه و مقابله با نفوذ فرهنگی غرب به وظایف خود عمل کند.

حسن زاده احساس امنیت اجتماعی و نظم در جامعه را از جمله کارکردهای پلیس در جامعه عنوان و تصریح کرد: امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت است و جایی که امنیت نباشد، توسعه در زمینه های مختلف مانند علمی، اقتصادی و… اتفاق نمی افتد.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه هرکس در حیطه مسئولیت خویش یار و یاور و پشتیبان پلیس باشد، افزود: علما، آحاد مختلف مردم و مسئولان باید پشتیبان پلیس بوده و تصویری به عنوان یار مهربان و مقتدر از پلیس در جامعه بیان کنند.

حسن زاده با بیان اینکه پلیس مقتدر، قانونمند و امین مردم و مقتدر در برابر هنجارشکنان و قانون شکنان است، اظهار کرد: مبارزه با فساد، عمل به مر قانون باید در سرلوحه ناجا باشد و همه از نیروی انتظامی مقتدر، عزتمند و مهربان در برابر همه و قاطع در برابر نیم درصد هنجارشکن حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…